Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Margita


 • Twoja broszka- moje wykonanie.Konkurs i urlop;)

  Zapraszam wszystkich chętnych do zabawy jaką ma być konkurs na projekt sutaszowej broszki. Zapraszam absolutnie wszystkich do udziału. Prace proszę nadsyłać w formacie jpg,wielkość max 500 kb, termin to cały następny miesiąc- cały maj.Konkurs ogłaszam przez różne kanały. Na początku czerwca - w zależności od ilości zgłoszeń napiszę ile zajmie mi zdecydowanie o najlepszym moim zdaniem projekcie , jeśli będzie ich kilka poproszę Was o pomoc. Jednak ostatecznie zdecyduję o tym....kto otrzyma wykonany przeze mnie- swój pomysł;) Nie ma znaczenia jaką techniką zostanie wykonany projekt- czy to szkic który zeskanujemy do formatu jpg, czy kolaż wykonany w programie graficznym, czy cokolwiek innego. Jedno jest ważne że musi to być format jpg, i jeśli będziecie fotografować swoje odręczne rysunki to proszę zróbcie to bez lampy i aparat niech będzie na statywie lub postawiony np na półce a na przeciwko ściana z przyklejonym rysunkiem, wszystko to przy oświetleniu dziennym- w ten sposób zobaczę kolory najbardziej rzeczywiste i zdjęcie powinno udać się z dobrą ostrością. Spróbujcie także wyobrazić sobie swój projekt w rzeczywistości, jednak nie bójcie się "szaleć"- to już moja głowa aby znaleźć sposób na realizację. Pokażę wam jeden z moich szybkich projektów - nic specjalnego- bo najważniejsze miałam w głowie- plan, natomiast często ten plan jest weryfikowany przez haft...w czasie rzeczywistym- dlatego efekty bywają różne. W wykonaniu będącym nagrodą- postaram się jak najbardziej wiernie oddać projekt, w miarę posiadanych czy dostępnych materiałów. Proszę nadajcie kolor, połysk i fakturę kamieniom ( mogą także to być kamienie, które posiadacie lub takie które widzieliście u mnie, lub wymyślone całkiem nowe- to będzie wyzwanie poszukać podobnych ) oraz kolory każdej nitce- ja na projekcie poniżej nie kolorowałam nitek, nadałam kolory tylko kamieniom, Was proszę o pokolorowanie całości. Chyba że nitki mają być białe a kartka jest biała. Zabawa ta wymaga trochę wysiłku, ale jeśli ktoś to lubi to zrobi to z przyjemnością, a nagroda mam nadzieję jest warta zachodu.
  Tegoroczny maj będzie dla mnie miesiącem podróży, proszę Państwa o wyrozumiałość- będą realizowane zamówienia produktów wystawionych na sprzedaż natomiast zamówienia indywidualne oraz wszelkie ustalenia będą realizowane od 1-go czerwca, bo "w czerwcu się okaże, co nam Bóg da w darze". Wybieram się na urlop, spędzę ten czas na włóczędze po Europie i skrawku Afryki- Maroko . Jednak w myśl że "to podróż daje nam szczęście, nie jej cel" biorę poprawkę na swoje plany i spokojnie oczekuję na rozwój wydarzeń. Mam nadzieję że przywiozę dużo inspiracji ;)
  Pozdrawiam słonecznie
  Ps. Do zobaczenia na drodze, jeśli zobaczysz motocykl ( Honda Transalp po przeróbkach- upodobniła się do Afryki )w kolorze kości słoniowej z mnóstwem naklejek i beduinem z przodu- to my;)))
  A oprócz tego, wiedzcie że przez ten miesiąc wyrzeknę wszelkich wygód i upiększaczy, żeby nie moje aktualnie półdługie włosy to na granicach dopiero po paszporcie było wiadomo że jestem kobietą ;)

  Margita: Przykładowy projekt: Oto mój projekt bransoletki Florista i jego wykonanie obok...trochę podobna prawda? ;))) ( tutaj zapięcie zrobiłam inne bo miało być tak że bransoletka nie będzie się zwężać )   Margita: To co lubię najbardziej;): A wszystko to dla takich chwil ;)))) Najbardziej beztroskie dni w życiu.
  Margita: ;): Do zobaczenia na drodze  
 • Nie ma jeszcze komentarzy. aby skomentować