Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Tender December


 • Szaliki w rozmiarze XL

  Szalik, to taka zwykła rzecz :) Każdy go ma i wyciąga z szafy kiedy nadchodzą chłody. Dłuższe lub krótsze, szerokie lub wąskie, cienkie i bardzo grubaśne, we wszystkich kolorach tęczy, w kratkę, w paski albo całkiem gładkie. Bywają też szaliki w formie komina, szaliki-chusty, szaliki z kieszeniami... Świat jest pełen szalików :) A jednak mało kto im się przygląda, choć czasem bywają małymi arcydziełami sztuki użytkowej!
  Nasze szaliki XL są bardzo długie i szerokie, bardzo ciepłe, ale jednocześnie na tyle miękkie, że z łatwością układają się do ciała, aby skutecznie je opatulić. Takie parametry pozwalają zamotać szaliki XL na wiele sposobów i chronić przed zimnem nie tylko - jak w wypadku tradycyjnych szalików - gardło.
  Klasyczne zamotania to te wokół szyi: luźno i z nonszalancja; w formie "obwarzanka"; modnej ostatnio "pętelki" lub a'la apaszka. Szalik XL może też chronić głowę; głowę i szyję albo i głowę i szyję i dekolt, szczególnie jeśli aura na zewnątrz nie rozpieszcza. Ale to nie wszystko: szaliki XL to również wspaniałe ocieplacze, które można stosować w domu lub w pracy, używając ich w formie szala czy etoli.

  Poniżej przedstawiamy tuzin takich sposobów, choć z pewnością znajdziesz ich jeszcze więcej! :)

  Tender December  
 • Nie ma jeszcze komentarzy. aby skomentować