Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Alabama Studio


 • Jesienny ogród

  Po długim, upalnym lecie, za którym już tęsknimy, nadeszła astronomiczna jesień - pora wieczornych mgieł, chłodnych poranków, ale jeszcze słonecznych, ciepłych dni. Pora pachnących, dojrzewających owoców, bogactwa darów natury, malowniczej palety kolorów ziemi odbijającej się w jesiennych liściach oraz kwitnących w tym czasie wrzosów, astrów i zimowitów - tak, tak... to już ten czas... ;)

  Często o tej porze roku szukałam sposobu zachowania na dłużej tej jesiennej obfitości - od zbierania owoców i nasion, robienia przetworów, zasuszania liści i kwiatów, aż po ostatni pomysł, dzięki któremu mogę dosłownie podzielić się z Państwem fragmentem mojego własnego ogrodu.
  W szklanych kulach i kroplach przez ponad miesiąc zasuszałam w naturalnych warunkach bordowe płatki róż, mglisto-niebieskie kwiaty lawendy, czarne nasiona liliowców, puszyste nasiona powojników oraz wielobarwne gałązki wrzosów.
  Stworzyłam z nich oryginalną kolekcję "A piece of the garden" - to niepowtarzalne, minimalistyczne kolczyki i naszyjniki, które doskonale wpisują się w jesienno-zimowe trendy. Poza tym, co ważniejsze, kolekcja ma wymiar sentymentalny - w każdym jej egzemplarzu jest kawałeczek mojego ogrodu - przestrzeni, która otacza mnie na co dzień, inspiruje, ale też pozwala odetchnąć. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli energia tego miejsca trafi również do Państwa :)

  Już wkrótce cała kolekcja pojawi się na stronach Trendymanii.
  Polecam gorąco!

  Jolanta Pietrzak

  Alabama Studio   Alabama Studio   Alabama Studio  
 • Nie ma jeszcze komentarzy. aby skomentować