Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Alabama Studio


 • Pięknie opakowany prezent z wysyłką GRATIS!!!

  Na pewno wiecie Państwo, że wszystkie moje prace wykonuję z prawdziwą przyjemnością, pasją i największą starannością. Bardzo zależy mi na tym, aby osoba, która otrzymuje moją biżuterię, miała poczucie, że ma przed sobą przedmiot unikatowy, który wyróżnia się przemyślaną formą i perfekcyjnym wykonaniem.
  Zamówioną biżuterię wysyłam zawsze w eleganckim opakowaniu przewiązanym wstążką, a na życzenie dodaję specjalny karnet z dedykacją lub życzeniami.
  Co więcej, do końca grudnia oferuję wysyłkę wszystkich zamówień na mój koszt :)))
  Jeśli więc nadal szukacie Państwo wyjątkowych prezentów dla najbliższych, nie muszę chyba przekonywać, że Alabama Studio to dobry adres :)

  Pozdrawiam gorąco!
  Jolanta Pietrzak


  P.S. Przesyłki krajowe wysyłam standardowo kurierem, jeśli jednak preferują Państwo wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej, proszę o wiadomość.
  Odnośnie wysyłki przedświątecznej: jeśli dane zamówienie zostanie opłacone (uzyska status "OPŁACONE" w Galerii) do godziny 11:00, wyślę je jeszcze tego samego dnia. Dlatego jeśli zależy Państwu na czasie, proszę o przesyłanie potwierdzenia przelewu do Administratorów Galerii lub skorzystania z opcji płatności online.

  Alabama Studio: Coraz bliżej Święta...  
 • Nie ma jeszcze komentarzy. aby skomentować