CERAMICUS

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Nazywam się Joanna Apanowicz. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki. Obroniłam doktorat na macierzystej uczelni. W połowie lat dziewięćdziesiątych rozpoczęłam pracę zawodową jako grafik projektant. Jednak od kilku lat moje zainteresowania skupione są w znacznie większym stopniu na pracy dydaktycznej i artystycznej.

Zajmuję się pracą twórczą w obszarach ceramiki, obiektu oraz biżuterii autorskiej. Biorę czynny udział w życiu artystycznym, prezentując swoje prace na wystawach i konkursach w kraju i za granicą. Publikuję oraz uczestniczę w konferencjach.

PRACOWNIA CERAMICUS jest moją pasją, odpoczynkiem i azylem. Od wielu lat realizuję w niej swoje pomysły, zarówno z zakresu sztuki, jak i te bardziej komercyjne. Stale wzbogacam warsztat o nowe możliwości techniczne. Na początku była to tylko ceramika, teraz mogę pracować również w szkle i metalu. Zawsze fascynowały mnie realizacje łączące w nowy i twórczy sposób różne technologie.

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Standardowo, na terenie Polski, wysyłam za pośrednictwem kuriera lub paczkomatu InPost. Przy zakupie poproszę o przekazanie numeru telefonu i adresu mailowego oraz wybranego paczkomatu w celu prawidłowego nadania przesyłki. Wszystkie prace pakuję w pudełeczko z logo pracowni i dodaję certyfikat w formacie wizytówki.

Przy wysyłce zagranicznej preferuję DHL, koszty są uzależnione od adresu wysyłki.

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro

Tagi:

ceramicus, srebro

CERAMICUS

CERAMICUS

w Trendymanii od: 2010-03-20
3 dostępne
10 sprzedanych
4 opinie  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy