CERAMICUS

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Nazywam się Joanna Apanowicz. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki. Obroniłam doktorat na macierzystej uczelni. W połowie lat dziewięćdziesiątych rozpoczęłam pracę zawodową jako grafik projektant. Jednak od kilku lat moje zainteresowania skupione są w znacznie większym stopniu na pracy dydaktycznej i artystycznej.

Zajmuję się pracą twórczą w obszarach ceramiki, obiektu oraz biżuterii autorskiej. Biorę czynny udział w życiu artystycznym, prezentując swoje prace na wystawach i konkursach w kraju i za granicą. Publikuję oraz uczestniczę w konferencjach.

PRACOWNIA CERAMICUS jest moją pasją, odpoczynkiem i azylem. Od wielu lat realizuję w niej swoje pomysły, zarówno z zakresu sztuki, jak i te bardziej komercyjne. Stale wzbogacam warsztat o nowe możliwości techniczne. Na początku była to tylko ceramika, teraz mogę pracować również w szkle i metalu. Zawsze fascynowały mnie realizacje łączące w nowy i twórczy sposób różne technologie.

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej. Jeśli kupujący życzy sobie transport kurierem lub do paczkomatu proszę o wcześniejszy kontakt mailowy i przekazanie numeru telefonu na potrzeby przesyłki.

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro, złoto, szkło fusingowe, porcelana, żywica

Tagi:

ceramicus, apanowicz, handmadejewelry, handmadegifts, specialforyou, silvermattfinish, silversmith, jewelerydesign, silver, jewellery, black, kolekcja geo, srebro, kolekcja kaolin, pierścionek, longearrings, earrings

CERAMICUS

CERAMICUS

w Trendymanii od: 2010-03-20
25 dostępnych
10 sprzedanych
4 opinie  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy