CIBAgold

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Niezwykła, ręcznie tworzona biżuteria. Zaprojektowana z pomysłem i starannie wykonana z reutylizowanego złota i wybranych kamieni o wspaniałych właściwościach.
Zapraszam Cię do mojego barwnego świata pasji, wyobraźni i magii!
:::
Po kilku latach poczułem, że moje efektowne, barwne i bogato zdobione srebrne projekty potrzebują zrównoważenia. Podczas gdy tworzenie ich jest wciąż ogromnie satysfakcjonujące, równie rozmiłowany jestem w prostej, szlachetnej biżuterii, wydobywającej blask kobiety. Zafascynowany ludźmi świadomymi swej wartości, kobietami o silnym wewnętrznym świetle, podkreślającymi swoje naturalne piękno delikatnymi, nowoczesnymi akcentami, pragnąłem im to ułatwić. Wierzę, że subtelna elegancja jest bezcenna i pochodzi od wewnętrznej harmonii i samoświadomości, które bardzo cenię.
W ten sposób narodziła się linia CIBA gold, jako sama esencja biżuterii, pozbawiona ozdobników. Wciąż jednak szykowna i kokietująca. Z wdzięcznością i ekscytacją dzielę się nią z Tobą! Dołącz do mnie w tej niezwykłej podróży!
:::
Zapraszam! :)
Bartek

Materiały używane przez Artystę:

złoto, złoto 14k

Tagi:

ea minimalist jewelry, ea, złoto 14k, bartosz ciba, złoty pierścionek, delikatny złoty pierścionek, minimalistyczny pierścionek, minimalistyczne kolczyki, drobne złote kolczyki, delikatne złote kolczyki, złoto

CIBAgold

CIBAgold

w Trendymanii od: 2019-01-16
24 dostępne
7 sprzedanych
2 opinie  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy