Cztery Humory

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Opowiadam srebrem mityczne historie. Przelewam je w trwałą materię, tworząc dyskretną biżuterię dla kobiet szukających osobistych talizmanów przesiąkniętych znaczeniami.

Z miłości do przyrody i fascynacji dawną symboliką stworzyłam markę Cztery Humory. Daj porwać się do krainy zwierząt i tajemniczych stworzeń, które z mojego szkicownika trafiły wprost do świata biżuterii.

Matka Natura jest niesłychaną artystką, któż oprze się jej pięknu? Dlatego garściami czerpię z niej inspiracje. A dla jej dobra postanowiłam stosować tylko materiały jak najbardziej przyjazne środowisku, takie jak szlachetne srebro i naturalne kamienie. Opakowanie przesyłek, które do Ciebie wysyłam w pełni nadają się do recyklingu :)

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro próby 925, srebro

Tagi:

biżuteria ze zwierzętami, spinki do mankietów, srebrne spinki do koszuli, kolczyki sztyfty ze srebra, biżuteria z fantastycznymi zwierzętami, biżuteria ze smokami, przypinka do marynarki, biżuteria z dzikimi zwierzętami, biżuteria marynistyczna, biżuteria dla fanów fantastyki, biżuteria z sowami, wisiorek smok ze srebra, leśne zwierzęta biżuteria, biżuteria z kotami, mini przypinka ze srebra, biżuteria z morskimi zwierzętami

Cztery Humory

Cztery Humory

w Trendymanii od: 2019-10-27
110 dostępnych
13 sprzedanych
5 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy