Cztery Humory

Informacje

Od 11-06-2024 do 19-06-2024 Artysta przebywa na urlopie.
Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak swoje produkty będzie mógł wysłać dopiero po powrocie z urlopu.

Biografia / Artysta o sobie

Opowiadam srebrem mityczne historie. Przelewam je w trwałą materię, tworząc dyskretną biżuterię dla kobiet szukających osobistych talizmanów przesiąkniętych znaczeniami.

Z miłości do przyrody i fascynacji dawną symboliką stworzyłam markę Cztery Humory. Daj porwać się do krainy zwierząt i tajemniczych stworzeń, które z mojego szkicownika trafiły wprost do świata biżuterii.

Matka Natura jest niesłychaną artystką, któż oprze się jej pięknu? Dlatego garściami czerpię z niej inspiracje. A dla jej dobra postanowiłam stosować tylko materiały jak najbardziej przyjazne środowisku, takie jak szlachetne srebro i naturalne kamienie. Opakowanie przesyłek, które do Ciebie wysyłam w pełni nadają się do recyklingu :)

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro, srebro próby 925, złoto

Tagi:

biżuteria ze zwierzętami, spinki do mankietów, srebrne spinki do koszuli, złocony wisiorek, delikatny wisiorek, kolczyki sztyfty ze srebra, biżuteria z fantastycznymi zwierzętami, dwustronny wisiorek ze srebra, biżuteria ze smokami, srebrny medalik, biżuteria z czterema żywiołami, biżuteria z żywiołem, delikatna bransoletka, srebrna bransoletka, przypinka do marynarki, biżuteria z kotami, biżuteria z dzikimi zwierzętami, biżuteria dla fanów fantastyki, talizman ze słońcem, biżuteria marynistyczna, wisiorek smok ze srebra, leśne zwierzęta biżuteria, srebrny jeleń, biżuteria z sowami, złocony medalik, biżuteria z morskimi zwierzętami, żywioł powietrza, biżuteria z jeleniem, mini przypinka ze srebra, biżuteria z wilkiem, bransoletki srebrne, żywioł ziemi, żywioł wody, żywioł ognia, bogini płodności, potrójna bogini

Cztery Humory

Cztery Humory

w Trendymanii od: 2019-10-27
175 dostępnych
39 w promocji
28 sprzedanych
18 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy