Cztery Humory

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Opowiadam srebrem mityczne historie. Przelewam je w trwałą materię, tworząc dyskretną biżuterię dla kobiet szukających osobistych talizmanów przesiąkniętych znaczeniami.

Z miłości do przyrody i fascynacji dawną symboliką stworzyłam markę Cztery Humory. Daj porwać się do krainy zwierząt i tajemniczych stworzeń, które z mojego szkicownika trafiły wprost do świata biżuterii.

Matka Natura jest niesłychaną artystką, któż oprze się jej pięknu? Dlatego garściami czerpię z niej inspiracje. A dla jej dobra postanowiłam stosować tylko materiały jak najbardziej przyjazne środowisku, takie jak szlachetne srebro i naturalne kamienie. Opakowanie przesyłek, które do Ciebie wysyłam w pełni nadają się do recyklingu :)

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro, srebro próby 925, złoto

Tagi:

biżuteria ze zwierzętami, srebrne spinki do koszuli, złocony wisiorek, spinki do mankietów, delikatny wisiorek, kolczyki sztyfty ze srebra, biżuteria z fantastycznymi zwierzętami, dwustronny wisiorek ze srebra, biżuteria z żywiołem, biżuteria z czterema żywiołami, biżuteria ze smokami, delikatna bransoletka, srebrny medalik, srebrna bransoletka, przypinka do marynarki, biżuteria z dzikimi zwierzętami, talizman ze słońcem, biżuteria z kotami, biżuteria dla fanów fantastyki, biżuteria marynistyczna, biżuteria z sowami, wisiorek smok ze srebra, leśne zwierzęta biżuteria, srebrny jeleń, potrójna bogini, żywioł ziemi, bogini płodności, żywioł ognia, bransoletki srebrne, biżuteria z morskimi zwierzętami, biżuteria z jeleniem, złocony medalik, żywioł powietrza, mini przypinka ze srebra, żywioł wody

Cztery Humory

Cztery Humory

w Trendymanii od: 2019-10-27
173 dostępne
24 sprzedane
15 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy