Cztery Humory

Informacje

Od 08-08-2022 do 12-08-2022 Artysta przebywa na urlopie.
Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak swoje produkty będzie mógł wysłać dopiero po powrocie z urlopu.

Biografia / Artysta o sobie

Opowiadam srebrem mityczne historie. Przelewam je w trwałą materię, tworząc dyskretną biżuterię dla kobiet szukających osobistych talizmanów przesiąkniętych znaczeniami.

Z miłości do przyrody i fascynacji dawną symboliką stworzyłam markę Cztery Humory. Daj porwać się do krainy zwierząt i tajemniczych stworzeń, które z mojego szkicownika trafiły wprost do świata biżuterii.

Matka Natura jest niesłychaną artystką, któż oprze się jej pięknu? Dlatego garściami czerpię z niej inspiracje. A dla jej dobra postanowiłam stosować tylko materiały jak najbardziej przyjazne środowisku, takie jak szlachetne srebro i naturalne kamienie. Opakowanie przesyłek, które do Ciebie wysyłam w pełni nadają się do recyklingu :)

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro próby 925, srebro, złoto

Tagi:

biżuteria ze zwierzętami, spinki do mankietów, złocony wisiorek, srebrne spinki do koszuli, delikatny wisiorek, kolczyki sztyfty ze srebra, biżuteria z fantastycznymi zwierzętami, biżuteria z czterema żywiołami, biżuteria ze smokami, delikatna bransoletka, biżuteria z żywiołem, przypinka do marynarki, dwustronny wisiorek ze srebra, biżuteria z dzikimi zwierzętami, biżuteria z kotami, biżuteria dla fanów fantastyki, srebrna bransoletka, biżuteria marynistyczna, srebrny medalik, srebrny jeleń, wisiorek smok ze srebra, leśne zwierzęta biżuteria, biżuteria z sowami, żywioł ognia, biżuteria z morskimi zwierzętami, biżuteria z jeleniem, żywioł powietrza, mini przypinka ze srebra, żywioł wody, żywioł ziemi

Cztery Humory

Cztery Humory

w Trendymanii od: 2019-10-27
161 dostępnych
21 sprzedanych
13 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy