daboo

Wywiad z daboo z cyklu charaktery / Przeczytaj pozostałe wywiady z Artystami z cyklu "Charaktery".

daboo

W cyklu "Charaktery" Artyści Trendymanii pokazują się od zupełnie innej strony. Jeśli nurtuje Was osobowość ukryta pod czarno-białym zdjęciem i chwytliwym pseudonimem, zapraszamy do lektury. Tym razem wywiadu udzieliła nam DABOO, której życie jest tak samo kolorowe, jak biżuteria, którą tworzy.

Szalona gaduła - tak mówi o sobie Dagmara. Zaraża optymizmem wszystkich, którzy mają okazję ją poznać. Na co dzień jednocześnie spełnia się w poważnym biznesie, filcowaniu kolorowych dodatków i tańcu, a wolne chwile spędza... wędkując ze swoją drugą połówką.

daboo

Taniec - pasja, sposób na życie... Robię to już 20 lat... Czas tak szybko upływa... 2-3 razy w tygodniu spotykamy się w grupie - wciąż tej samej od kilkunastu lat. Tak bardzo chciałabym móc powiedzieć to samo za kolejne 20 lat :)

daboo

Zamek w Mosznej - Cudowne miejsce. Bywam tu o każdej porze roku i dnia :) Bajkowy! Zanudzam nim wszystkich odwiedzających nas gości. Wypad do Zamku to główny punkt wizyty u nas :)

daboo

Wierzycie w przeznaczenie? Ja po jakimś czasie uwierzyłam :) Od dzieciństwa towarzyszy mi wędkowanie. Jako maluszek chodziłam z Dziadkiem na ryby. Jako nastolatka łowiłam pod okiem Taty... Potem nastał okres buntu :) Zadeklarowałam, iż nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z rybami... Kilkanaście lat później - jestem mistrzynią w nakładaniu robaka na haczyk. Łowię z moją drugą połówką - wyczynowym wędkarzem... I co to waszym zdaniem jest - jak nie przeznaczenie? :)))

daboo:

 • Inspiruje mnie:
  Otoczenie - codzienność. Żyję bardzo intensywnie i to sprawia, że nie brak mi pomysłów. Każdy dzień jest inny i każdy przynosi nowe pomysły i możliwości.
 • Marzę o:
  Dzielę marzenia na realne i nie...
  Realnie - marzę o dużej pracowni na poddaszu... w przytulnym domku nad stawem... w którym będę mogła łączyć życie rodzinne z pasją.
  Nie - realne - aby doba miała 30 godzin :)
 • Moją ambicją jest:
  Żyć w zgodzie ze samym sobą. Nie poddawać się opinii innych ani modzie. Konsekwentnie realizować swoje marzenia :)
 • Wzorem dla mnie są:
  Ludzie którzy postępują j.w. :) Znam kilu takich :)
 • Odpoczywam przy/podczas:
  Filcowania ze słuchawkami w uszach... a tam... TOTO... :)
 • Pracuję nad:
  Pewnie jak większość ludzi - nad sobą. Nad tym aby kończyć co się zaczęło... Poza tym... Zbyt często pracuję nad kilkoma rzeczami na raz, ale to chyba domena wszystkich zakręconych twórców :)
 • Mój idealny dzień:
  30 godzin... a ja filcuję na swoim poddaszu, słucham muzyki, jadę na rybki, a wieczorem na trening taneczny :)
 • Myślę, więc:
  Mam ochotę napisać: myślę więc jestem - powiedziała blondynka - po czym zniknęła :))))
 • Planuję:
  Nie planuję - bo i tak z tego nic nie wychodzi... Żyję spontanicznie!
 • Ulubione słowo:
  Lubię słowa, których sposób wypowiadania przywodzi na myśl znaczenie :))) Drżenie, szum, huk, zgrzyt, szelest, smuga...i takie tam... :)
daboo
08.02.2011
daboo

daboo

w Trendymanii od: 2008-03-19
19 dostępnych
392 sprzedane
272 opinie  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy
Wywiad z Artystą
z cyklu "Charaktery"