Porcelanowa Krystaliczna Kula - "Seria Obce Planety" #001

Twórca: Crystalline Obsession / Ceramika

145,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Porcelanowa Krystaliczna Kula - "Seria Obce Planety" #001

Crystalline Obsession . Ceramika

Czy wiesz, że właśnie patrzysz na bardzo niezwykłą ceramiczną kulę? Wykonałem ją ręcznie w mojej pracowni w technice szkliw krystalicznych oraz z najwyższej jakości porcelany Limoges (Francja). Kula na swojej powierzchni ma niesamowitą strukturę krystaliczną, która przywodzi na myśl wygląd obcej planety.

Kryształy, to twór natury, który powstaje podczas wypału w bardzo wysokiej temperaturze (do 1300 C). Struktury "rosną" dzięki specjalnie przygotowanym szkliwom ceramicznym, które wykonuję sam. Wytworzone na ceramice efekty są niepowtarzalne i nieprzewidywalne, dlatego każdy egzemplarz jest inny. Dodatkowo są bardzo podobne do wytworów powstających w przyrodzie, takich jak minerały obrastające wnętrza jaskiń.

Ozdobne planety podkreślą i nadadzą unikatowy klimat miejscom, w którym mieszkasz lub pracujesz. Możesz postawić je na biurku lub półce i zaciekawić ich niezwykłością każdego, kto je dostrzeże. Trzymając w dłoni taką krystaliczną kulę możesz znów poczuć się jak dziecko, które marzyło o baśniowych krainach i odległych światach.

Doskonale nadają się także na upominek, a ponieważ każda kula jest inna, możesz być pewny, że prezent będzie niepowtarzalny.

Średnica kuli: 90 mm
Materiał: porcelana + szkliwo krystaliczne

*drewniana podstawka nie jest na sprzedaż

___

Materiały: szkliwo krystaliczne, ceramika, kamień

Tagi: prezent, ozdoba wnętrz, kula planeta, obce światy, porcelanowa kula, ceramika ozdobna, crystalline obsession, szkliwo krystaliczne, ozdobna kula, kula krystaliczna, crystalline orb, magiczna kula

Sklep: Crystalline Obsession

Dane sprzedawcy

Sztuk Kilka Marta Norenberg
ul. Jodłowa 25
05-806 Granica
NIP: 524 254 44 85

Regulamin

Wszystkie przedmioty prezentowane w sklepie są tworzone ręcznie w naszej pracowni.. Przykładamy wiele starań by spełniły Państwa oczekiwania, dlatego zwracamy szczególną uwagę na ich jakość i estetykę.

Realizacja zamówienia
1. SZTUK KILKA CERAMICS prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
2. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów znajdujących się na stronach sklepu.
3. Wysyłka zamówień realizowana jest za pośrednictwem poczty polskiej w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.
4. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki podane przy każdym przedmiocie.
5. Do każdego zamówienia dołączony jest paragon, który stanowi podstawę do ewentualnego zwrotu zakupionego towaru.
6. W przypadku braku zaksięgowania wpłaty w ciągu 7 dni od momentu złożenia zamówienia, zostaje ono anulowane a produkt ponownie wystawiony do sprzedaży
7. Istnieje możliwość, że oferowane produkty mogą się nieznacznie różnić niż przedstawione na zdjęciach.
8. Kolorystyka przedmiotów jest częściowo zależna od ustawień monitora.

Postanowienia końcowe
1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Oraz Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (z dnia 31 marca 2000r. Dz.U. nr 22 poz.271.)
2. Klient poprzez zamówienie towaru za pomocą formularza zamówieniowego oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb firmy SZTUK KILKA zgodnie z ustawa "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997r.

Zwroty i anulowanie zamówienia

Zwroty
1. Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów w terminie 14 dni od daty zakupu towaru.
2. Klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty zakupu towaru, jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.
3. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem oraz opakowaniem ozdobnym w jakim produkt został dostarczony do klienta. Prosimy wysyłać produkty przesyłkami poleconymi, ze względu na dowód nadania. Klient może skorzystać z formularza zwrotu udostępnionego przez Galerię Trendymania.
4. Klient odsyła produkt na własny koszt, zwrotowi ulega suma za produkt i pierwszą przesyłkę. Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że klient zgodzi się na inny sposób zwrotu należności. Jeśli przesyłka była opłacona za pobraniem, będziemy prosić o podanie konta bankowego do zwrotu należności.
5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub dopasowana do jego potrzeb.
6. Przed odesłaniem produktu prosimy o kontakt po przez system wiadomości Galerii Trendymania

Reklamacje
1. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien skontaktować się z nami mailowo i odesłać go przesyłką pocztową, poleconą pod adres sklepu.
2. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
3. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
4. Gwarantujemy klientom zwrot zapłaconej ceny, w niektórych przypadkach jest możliwa wymiana rzeczy po stwierdzeniu, że wada była ukryta, a nie wynikała z nienależytego korzystania z produktu.
5. Gwarancja obowiązuje 6 miesięcy od dnia zakupu, jako dowód zakupu uznaje się paragon / fakturę dołączoną do zamówienia.
6.Przed odesłaniem produktu prosimy o kontakt mailowy po przez system wiadomości Galerii Trendymania
7.Wszelkie zwroty należności następują wyłącznie po stwierdzeniu, że ceramika nie została uszkodzona lub używana przez Kupującego.

Życzymy udanych zakupów
Sztuk Kilka Ceramics

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #79610, wystawiony: 2017-08-27
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.