mała pamiątkowa urna na prochy

Twórca: Joanna Lewandowska / Ceramika

400,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

mała pamiątkowa urna na prochy

Joanna Lewandowska . Ceramika

wys. 10 cm.
szer. 10,5 cm.

Mała urna pamiątkowa. Pomieści prochy do 8 kg .( za życia). Urnę wytoczyłam na kole garncarskim z wysokogatunkowej kamionki. Jest poszkliwiona autorskim szkliwem krystalicznym, które podczas wypału '' maluje '' wzory na szkliwie - tworzy nieregularne koła ( w tym przypadku zielone z brązową i białą obwódką ) na tle także zielonym, (ale innym odcieniu) .Efekty te tworzy jedno i to szkliwo ( nie są to inne szkliwa nakładane na siebie). Szkliwa sama zestawiam w swojej pracowni - ( nie są kupione, ani go nie sprzedaję) . Szkliwa krystaliczne są bardzo efektowne, niepowtarzalne i trudne . Poprzedzone wieloma próbami ( i niepowodzeniami ), zanim uzyska się oczekiwany efekt . Nad tą recepturą pracowałam 3 lata . Nadal nad nią pracuję tworząc różne warianty i odcienie kolorystyczne. Czasem 1 gram więcej , lub mniej danego składnika daje nieoczekiwane rezultaty, zmieniając nie tylko kolor ,ale może np. sprawić, że szkliwo wyjdzie gładkie , nieciekawe (bez żadnych wzorów ), lub przeciwnie- z dużymi cudownymi kryształami i kolorowymi obwódkami . Może dlatego szkliwa krystaliczne są tak ciekawe i zaskakujące. Wypał takiego szkliwa trwa ok.16-20 godzin ,( więc dużo dłużej niż "zwykłe" szkliwa ). Nie da się go skrócić, bo właśnie podczas tego długiego procesu wypalania powstają na szkliwie wzory zwane kryształami. Powstają losowo, nie są malowane.
Środek urny w kolorze czarnym, pokrywka od spodu nie szkliwiona.
Wszystkie moje prace występują tylko w 1 egzemplarzu , są niepowtarzalne i unikatowe.
Pakowana bardzo staranne . Wysyłam firmą kurierską z dodatkowym ubezpieczeniem przesyłki i dostawą na następny dzień roboczy.___

Materiały: szkliwo krystakiczne, ceramika, kamionka, glina

Tagi: artystyczna urna, unikatowa mała urna, ozdobna urna kremacyjna, zielona urna na prochy, mała urna kremacyjna, urna pogrzebowa, urna dla kota, urna dla psa, urna dla dziecka, mała ceramiczna urna pamiątkowa, mała urna na prochy, oryginalna urna pamiątkowa, urna dla zwierząt

Sklep: Joanna Lewandowska

Dane sprzedawcy

Joanna Lewandowska
45-321 Opole ul.Pomorska 9

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W dniach 6,7,8 lipca (sob.niedz.pon.) proszę o niedokonywanie zakupów,ponieważ jestem na handlowej imrezie ceramicznej.Asortyment może ulec zmianom.Aktualizacja prac dostępnych nastąpi w pon.8 lipca.

___
Produkt ID: #103611, wystawiony: 2023-09-29
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.