Odkrycie - Giclée B&W

Twórca: Daria Górkiewicz / Rysunki i Grafiki

146,00 zł
(Proponowana cena)

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie!

Aby zamówić podobny produkt
skontaktuj się z Artystą.

Zapytaj Artystę o ten produkt

Odkrycie - Giclée B&W

Daria Górkiewicz . Rysunki i Grafiki

Giclée - Grafika utrzymana w odcieniach czerni, szarości i bieli. Wydruk komputerowy formatu 148×210 mm na dobrej jakości papierze A4, zrobiony na podstawie jednego z moich rysunków węglem i ołówkiem z cyklu Erotyzm kobiety. Seria limitowana. Grafika posiada biały margines, który umożliwia szybką oprawę bez stosowania dodatkowego Passe-partout. Całość wielkości 210×297 mm A4. Praca sygnowana, numerowana i datowana, dodatkowo stempel z logo artysty na odwrocie. Sprzedawana bez oprawy. Polecam.

___

Materiały: druk, tusz, papier

Tagi: biały, czarny, na ścianę, wnętrze, ilustracja, akt, grafiki, grafika, kobieta, kobiecy, miłość

Sklep: Daria Górkiewicz

Dane sprzedawcy

Daria Górkiewicz
91-487 Łódź
ul. Kasztanowa 6a.

Regulamin

Regulamin
1. Procedurę składania zamówień określa regulamin Galerii Trendymania.pl.
2. Wszystkie transakcje w Galerii są wiążące, proszę pamiętaj o tym w trakcie zakupów.
3. Dane do wpłaty, w tym numer rachunku bankowego otrzymasz w mailu od Galerii Trendymania.pl po przejściu procedury zakupu.
4. Sposoby realizacji zapłaty za zakupione towary określa regulamin Galerii Trendymania.pl.
5. Kupujący powinien zapłacić za Towar wraz kosztami dostawy w terminie 5 dni od chwili zawarcia umowy sprzedaży. W przypadku braku zapłaty w tym terminie Trendymania.pl wysyła e-mail do Kupującego z prośbą o opłacenie Zamówienia oraz przesłanie potwierdzenia dokonania przelewu. W przypadku braku płatności lub potwierdzenia przelewu do terminu wskazanego w e-mailu (nie krótszego niż 2 dni) zamówienie zostaje anulowane.
6. Proszę o potwierdzenie odebrania przesyłki, czy to mailem czy to w postaci opinii na stronach Galerii Trendymania.pl.
7. W przypadku, gdy masz jakiekolwiek zastrzeżenia, zanim wystawisz komentarz skontaktuj się ze mną, a z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie.
8. W przypadku wykonywania przedmiotów na specjalne, indywidualne zamówienie Twórca ma prawo do pobrania od Klienta uzgodnionej wpłaty na poczet realizacji zamówienia. Wpłata ta służy do zabezpieczenia interesów obu stron umowy, na podstawie której wykonywany jest przedmiot. Jest przechowywana na koncie Galerii. Szczegóły zamówienia indywidualnego uzgadniane są poprzez system wiadomości Galerii. Wysokość wpłaty i warunki realizacji umowy ustala Twórca wraz z kupującym
9. Odbierając dostarczoną przesyłkę Kupujący zobowiązany jest ją zbadać (na podstawie art. 545 § 2 Kodeksu cywilnego). W przypadku uszkodzenia przesyłki zaleca się sporządzenie protokołu szkody w obecności doręczyciela oraz niezwłoczne poinformowanie o tym Sprzedawcy. Brak sporządzenia protokołu szkody nie jest równoznaczny z wygaśnięciem prawa Konsumenta do złożenia reklamacji w zakresie uszkodzeń powstałych w trakcie przesyłki; protokół jest jednak pomocny w procedurze reklamacji. Brak protokołu uszkodzenia przesyłki może utrudnić Konsumentowi dochodzenie ewentualnych roszczeń od Sprzedawcy oraz ustalenie osoby odpowiedzialnej za uszkodzenie przesyłki. Reklamacje w zakresie uszkodzeń powstałych w trakcie przesyłki złożone przez Kupujących niebędących Konsumentami, bez załączonego protokołu szkody, nie będą rozpatrywane.

Warunki zwrotu i odstąpienie od umowy
Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie dostępne na stronie Galerii Trendymania.pl.
Adres do przesyłki dostępny jest w danych adresowych Artysty.
1. Zakupione przedmioty możesz zwrócić w terminie 14 dni od dnia odbioru przesyłki licząc od dnia wydania Towaru
(tj. od dnia objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik). Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
2. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje gdy przedmiotem świadczenia jest
- rzecz nieprefabrykowana,
- świadczeń realizowanych na indywidualne zamówienie (modyfikacje i zmiany indywidualne) realizacje wg ustaleń klienta,
- w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.
3. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i musi zostać przesłany w niezmienionym stanie.
Kupujący ma prawo rozpakować Towar by sprawdzić czy jest pełnowartościowy, kompletny, sprawny i zgodny z opisem. Kupujący ponosi odpowiedzialność za ewentualną utratę wartości zwracanego Towaru w wyniku użytkowania wykraczającego poza ten zakres.
4. Zwrot Produktu powinien nastąpić niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia przez Klienta.
Zwracany towar powinien zostać zabezpieczony przed uszkodzeniem i wysłany przesyłką (listem lub paczką ) poleconą PP lub kurierską w dokładnie takim samym trybie jak został dostarczony tj. przesyłka wartościowa, ubezpieczona itp.
5. Zwroty za pobraniem nie będą przyjmowane.
6. Usługodawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwracanego Towaru.
7. Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Konsumenta użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Konsument zgodził się na inne rozwiązanie.
8. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru tj. Konsument odsyła Towar do Sprzedawcy na własny koszt, który nie podlega zwrotowi.
9. Kupujący nieposiadający statusu Konsumenta nie ma uprawnienia do odstąpienia od umowy w terminie czternastu dni. Wobec takich Kupujących zasady i terminy odstąpienia od umowy regulują przepisy Kodeksu cywilnego.

Rękojmia
Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Kupującego za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru (rękojmia), na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym, w szczególności w przepisach art. 556 oraz art. 5561-5563 KC.
Reklamacja może być złożona poprzez Galerię tj. formularz kontaktowy w zakładce "Kontakt z Artystą" lub pisemnie na adres Sprzedawcy. Składając reklamację proszę o podanie danych kontaktowych Kupującego, dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy. Kupujący jest zobowiązany dostarczyć rzecz wadliwą do Sprzedawcy. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są zgodnie z treścią Kodeksu cywilnego.
Nie podlegają gwarancji wady wynikające z niewłaściwego użytkowania lub przechowywania Towaru, uszkodzeń powstałych z winy Kupującego.


Prawa autorskie
Wszelkie kopiowanie lub powielanie grafik, obrazów lub innych prezentowanych wytworów artystycznych bez zgody i wiedzy autora prac jest zabronione. Prezentowane zdjęcia obrazów, rysunków, grafik, pasteli itd. są chronione przez polskie prawo i podlegają ochronie na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. Nr 90 poz.631 j.t.).

Postanowienia końcowe
1. Regulamin nie wyłącza oraz nie ogranicza żadnych uprawnień Konsumenta, które przysługują mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzeczności pomiędzy postanowieniami Regulaminu, a bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa, przyznającymi Konsumentom uprawnienia, pierwszeństwo mają te przepisy. Postanowienia umów mniej korzystne dla Konsumenta niż postanowienia ustawy o prawach konsumenta są nieważne, a w ich miejsce stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.
2. Regulamin Usługodawcy dostępny jest dla wszystkich Kupujących w wersji elektronicznej na stronie http://www.trendymania.pl/regulamin.html
3. Regulamin Sprzedawcy znajduje się na stronie sklepu danego Sprzedawcy oraz na stronie każdego Produktu danego Sprzedawcy.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Autorskie projekty tworzone z pasją i miłością do sztuki.
Przyjmuję też specjalne zamówienia, zgodnie z Państwa pomysłami i wytycznymi. Wszystkie przesyłki wysyłam Pocztą Polską jako priorytetowe. Przesyłki kurierskie realizowane są przez firmę POCZTEX. Zarówno biżuterię, jak i obrazy pakuję w bezpieczne i "pocztoodporne" materiały, tak by dotarły do Państwa całe i zdrowe.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie zapraszam do Galerii i mam nadzieję, że moja twórczość sprawi Państwu i osobom obdarowywanym wiele radości.

___
Produkt ID: #90777, wystawiony: 2019-10-01
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.