Djenka

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Wszystko co nas spotyka zdarza się tylko jeden raz... każdy element mojej biżuterii jest niepowtarzalny, a kiedy rozmarzysz się zabierze Cię na koniec świata.
Mam na imię Joanna, jednak często myślę o sobie jako mieszkance chorwackiego wybrzeża i wtedy chorwackie imię Djenka staje mi się bliższe.
Biżuterię tworzę już od wielu lat. Najpierw była to dla mnie pasja, chwila relaksu po ciężkim dniu. Lubiłam zaszywać się na całe godziny wśród koralików, perełek, nitek i łączyć je w kolorowe kompozycje. W 2011 roku poznałam technikę sutasz i dzięki niej poszerzyłam swoje inspiracje o nieznane dotąd faktury, wzory, zestawienia kolorystyczne. Z czasem zatęskniłam jednak za czymś szlachetnym. W moich pracach pojawiać zaczęły się kamienie naturalne, perły, srebro, miedź.
Dzięki cudownym osobom, które poznałam w sieci, a potem i osobiście rozwijałam moje umiejętności techniczne w tworzeniu biżuterii srebrnej, miedzianej, z glinek brązu i srebra, a ostatnio również poświęcam się tkaniu na krośnie bransoletek z drobnych szklanych koralików.

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

szkło, koraliki szklane, skóra, koraliki toho

Tagi:

bransoletka z koralików, bransoletka etniczna, braknsoletka tkana

Djenka

Djenka

w Trendymanii od: 2015-01-06
4 dostępne
33 sprzedane
8 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy