Forma by Forma

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

To prawda, że wszystko rodzi się w naszych głowach. Pomysły na torebki Forma by Forma również. Najpierw intensywnie o nich myślę - wyobrażam sobie kształt, barwę, fakturę, wnętrze i dodatki. W ten sposób w mojej głowie kiełkuje projekt wstępny. Kiedy jednak zasiadam do szkiców, a potem do maszyny, górę nad wszystkim bierze serce. Tak powstają prostokątne torby dla pracujących, kolorowe okrąglaki, wielkie torby plażowe lub małe kopertówki na imprezę.

Tworzę z myślą o potrzebach kobiet odważnych, niezależnych, kochających oryginalną galanterię, szukających przedmiotów niepowtarzalnych. Staram się, aby torby mojego autorstwa były inne niż wszystkie, a przy tym eleganckie, wygodne i praktyczne.

Ciekawa świata i ludzi, natchnienia szukam w otaczającym mnie świecie - w inspirujących osobowościach, w obrazach, fotografii, przyrodzie, w pismach o modzie i w tkaninach. Czasem jednak torebki Forma by Forma to odpowiedź na indywidualne życzenia Klientek, z którymi rozmawiam na temat ich upodobań i aktualnych trendów w modzie. Jeśli więc szukasz torebki ze swoich snów, to trafiłaś w odpowiednie miejsce. Z wielkim entuzjazmem spełnię Twoje marzenia :)


Pozdrawiam ciepło i zapraszam do zapoznania się z moimi pracami:)
Marlena Forma

Materiały używane przez Artystę:

zamek błyskawiczny, bawełna, metal, zamsz ekologiczny, ekozamsz, skóra ekologiczna, metalowy suwak

Tagi:

zamsz ekologiczny, torebka, ekozamsz, aplikacja, czarny, bawełna, torebka okrągła

Forma by Forma

Forma by Forma

w Trendymanii od: 2011-05-29
7 dostępnych
10 sprzedanych
7 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy