FormForForm

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Istotą mojej biżuterii jest forma. W procesie tworzenia na nią zwracam szczególną uwagę, dbając by zawierała w sobie konkretny sens o charakterze wyraźnie indywidualizującym noszącą ją kobietę.

Jako rezultat poprzedzony głębokim namysłem uwzględniającym walor funkcjonalności, końcowa forma jest wyrazem poszukiwań harmonii w przeciwieństwach, takich jak miasto-natura, sen-jawa. pozór-prawda; próbą połączenia tego, co niemożliwe - geometrycznej, uporządkowanej struktury z zakłóceniem, jakie niesie ze sobą przypadek czy nagłe wtargnięcie chaosu. Zazwyczaj w mojej biżuterii przewagę zyskuje symetryczne uporządkowanie, a po zaburzeniu struktury pozostaje zaledwie nienarzucający się, bezpretensjonalny ślad.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że moja niewielka, autorska pracownia położona jest na obrzeżach dzikiego uroczyska, które dostarcza mojej wyobraźni wielu obrazów przekładających się następnie na jej nieco, choć w nieoczywisty sposób, organiczny charakter.

Jego przejawem jest między innymi wykorzystanie podczas tworzenia materiału naturalnego, jakim jest drewno, zwykle heban. Jednak podstawowym budulcem moich form jest srebro - złocone, oksydowane bądź satynowane, a w dalszej dopiero kolejności kamienie szlachetne, które na obecnym etapie mojej twórczej drogi mają mniejsze znaczenie, tak jak barwa czy faktura.

Każdy egzemplarz wykonywanej przeze mnie biżuterii jest unikatowy w ścisłym znaczeniu tego słowa, bowiem nie jest przeze mnie powielany, choć w przyszłości nie wykluczam powstania limitowanych kolekcji.

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Biżuterię wysyłam w eleganckim opakowaniu nadającym się na prezent.

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro 925

Tagi:

formforform, nowoczesne

FormForForm

FormForForm

w Trendymanii od: 2013-02-18
8 dostępnych
11 sprzedanych
3 opinie  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy