Knitwear Factory

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Nazywam się Małgorzata, jestem projektantką i twórcą dzianinowych ubrań oraz dodatków dla kobiet. Żyję i tworzę w Polsce, w jednym z urokliwych miast mojego kraju.

Projektowanie i moda zawsze były obecne w moim życiu, uwielbiałam to już będąc dzieckiem. Szycie i tworzenie jest moim hobby. Różne wydarzenia sprawiły, że oddaliłam się od mojej pasji, jednak dzięki determinacji wróciłam do tego.

Przedstawiam Wam dzianiny wykonane z najwyższej jakości materiałów, włóczek z całego świata, dobranych indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Każda rzecz, to wiele godzin mojej pracy, w którą wkładam w staranność i dokładność wykonywania. Aplikacje na nich przygotowane są z wysokiej jakości polskiej wełny czesankowej, które dopełniają całość kompozycji.

Moje prace, to dla mnie małe dzieła sztuki, które wykonuję z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wierzę, że tworząc ubrania rozpoczynam ich historię, którą kontynuuje ich nowy właściciel. Mam nadzieję, że będziecie czuć się w nich szykownie i komfortowo oraz będziecie je nosić z największą przyjemnością przeżywając w nich kolejne chwile swojego życia.

Moim sekretem jest motywacja i nastawienie.
Zawsze wstaje wcześnie rano, a chodzę spać późno w nocy.
Kocham to, co robię.
Tak jak ktoś, kiedyś powiedział: Jeśli Twoja praca, jest Twoją pasją, to nie przepracujesz, ani jednego dnia.

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W związku z dużym zainteresowaniem pracami WZÓR- ZAMÓW PODOBNE, przed złożeniem zamówienia proszę o kontakt mailowy, w celu uzgodnienia terminu realizacji.

Mam nadzieję, że będziecie Państwo częstymi gośćmi mojego butiku, serdecznie zapraszam i życzę udanych zakupów!

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

akryl, wełna, wełna merino, merino superwash, kaszmir, jedwab, merino extrafine, kid moher

Tagi:

handmade, moda dla kobiet, poncho z dzianiny, knitwear factory, sweter z dzianiny, poncho z wełny, szare poncho, fashion, elegancki szal, ręcznie robiony, poncho z tkaniny, narzutka z dzianiny, knitwearfactory, szal ślubny, poncho z kaszmiru, ręcznie robione, peleryna z dziniany, szary sweter, sweter z wełny, unikatowe poncho, delikatna dzianina, dzianina, style, ręcznie wykonany, design, shopping, unikatowy szal, eleganckie poncho, damskie poncho, damskie ponczo, poncho z golfem, damska czapka, slouchy beanie, czapka workowata, żakiet z wełny, ślubny szal, unisex style, żakiet z kaszmiru, workowata czapka, męska czapka, czapka, czapka z dzianiny, elegancka czapka, czapka wełniana, czapka luźna, czapka beanie, czapka zimowa, szal z moheru, ponczo, wełniane poncho, szal z wełny, czarne poncho, szal z dzianiny, poncho, szal z jedwabiu, szal z merino, unikatowe ponczo, moherowy szal, delikatny szal, beżowe poncho, narzutka z wełny

Knitwear Factory

Knitwear Factory

w Trendymanii od: 2015-02-07
56 dostępnych
36 sprzedanych
19 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy