Knitwear Factory

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Nazywam się Małgorzata, jestem projektantką i twórcą dzianinowych ubrań oraz dodatków dla kobiet. Żyję i tworzę w Polsce, w jednym z urokliwych miast mojego kraju.

Projektowanie i moda zawsze były obecne w moim życiu, uwielbiałam to już będąc dzieckiem. Szycie i tworzenie jest moim hobby. Różne wydarzenia sprawiły, że oddaliłam się od mojej pasji, jednak dzięki determinacji wróciłam do tego.

Przedstawiam Wam dzianiny wykonane z najwyższej jakości materiałów, włóczek z całego świata, dobranych indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Każda rzecz, to wiele godzin mojej pracy, w którą wkładam w staranność i dokładność wykonywania. Aplikacje na nich przygotowane są z wysokiej jakości polskiej wełny czesankowej, które dopełniają całość kompozycji.

Moje prace, to dla mnie małe dzieła sztuki, które wykonuję z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wierzę, że tworząc ubrania rozpoczynam ich historię, którą kontynuuje ich nowy właściciel. Mam nadzieję, że będziecie czuć się w nich szykownie i komfortowo oraz będziecie je nosić z największą przyjemnością przeżywając w nich kolejne chwile swojego życia.

Moim sekretem jest motywacja i nastawienie.
Zawsze wstaje wcześnie rano, a chodzę spać późno w nocy.
Kocham to, co robię.
Tak jak ktoś, kiedyś powiedział: Jeśli Twoja praca, jest Twoją pasją, to nie przepracujesz, ani jednego dnia.

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W związku z dużym zainteresowaniem pracami WZÓR- ZAMÓW PODOBNE, przed złożeniem zamówienia proszę o kontakt mailowy, w celu uzgodnienia terminu realizacji.

Mam nadzieję, że będziecie Państwo częstymi gośćmi mojego butiku, serdecznie zapraszam i życzę udanych zakupów!

Materiały używane przez Artystę:

wełna, akryl

Tagi:

handmade, elegancki szal, szal ślubny, poncho z dzianiny, moda dla kobiet, sweter z dzianiny

Knitwear Factory

Knitwear Factory

w Trendymanii od: 2015-02-07
0 dostępnych
37 sprzedanych
19 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy