obrazy lucyny

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Jestem absolwentką Poznańskiego Liceum Plastycznego. Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu ukończyłam w 1998 roku dyplomem z malarstwa.
Właścicielką studia projektowego, grafikiem komputerowym, z zamiłowania dekoratorem wnętrz. Matką świetnych chłopaków, kobietą po czterdziestce :-)
By nie oszaleć z nadmiaru wszystkiego lub niczego ? maluję, akrylami na płótnach. Moje prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą.
Tematem prac jest prawie zawsze podróż przez życie kobiety, przez moje życie pełne emocji. Po wielu latach sztuka, którą uprawiam okazała się skuteczną terapią dla mnie samej.
Stąd pomysł na dalszy rozwój: studia podyplomowe z Arteterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i Integralne Studium Rozwoju Osobistego w Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Wszystko po to by żyć w zgodzie ze samą sobą i cieszyć się każdego dnia pracą.
Pracą opartej na rozmowie i słuchaniu ludzi na wydobywaniu emocji poprzez tworzenie. Warsztaty to kolejny naturalny etap z intencją dzielenia się dobrą energią, radością i refleksją. Zapraszam na Arteweekend, zapraszam na spotkanie ze mną ale przede wszystkim na spotkanie z samą sobą, zapraszam na kilkanaście godzin skierowanych ku sobie.
http://www.smakizpolski.com.pl/jestes-zmeczona-ciaglym-musze-i-nie-wypada-arteweekend-to-warsztaty-dla-ciebie/

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

werniks, akryle, płótno, farby akrylowe, podobrazie

Tagi:

salon, kobieta, kwiaty, postać, natura, korytarz, energia, obraz

obrazy lucyny

obrazy lucyny

w Trendymanii od: 2009-07-07
5 dostępnych
2 na zamówienie
15 sprzedanych
6 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy