PiLLow Design

Wywiad z PiLLow Design z cyklu charaktery / Przeczytaj pozostałe wywiady z Artystami z cyklu "Charaktery".

PiLLow Design

W cyklu "Charaktery" Artyści Trendymanii pokazują się od zupełnie innej strony. Jeśli nurtuje Was osobowość ukryta pod czarno-białym zdjęciem i chwytliwym pseudonimem, zapraszamy do lektury. Kolejna odsłona cyklu to okazja by poznać Małgorzatę Sowę, autorkę kolorowej biżuterii sutaszowej sygnowanej marką PILLOW DESIGN.

"Cały czas mam wrażenie, że rzeczy się dzieją przypadkiem... albo dzieją się zupełnie bez mojego udziału a ja jedynie wpasowuję się w zaistniałe sytuacje i jak dotąd jest mi z tym dobrze. Był taki czas, że żyłam sobie w korporacyjnej rzeczywistości, w wielkim mieście, wśród ludzi robiących kariery zawodowe. Potem, zupełnie nagle, przyszedł czas wielkich zmian. Dzisiaj nie stawiam sobie granic. Staram się nie wytyczać też zbyt konkretnie celów. Biorę w ręce co mi niesie los i robię z tym to co potrafię najlepiej. A los niesie dużo fajnych rzeczy i wiele możliwości..."

PiLLow Design

Lato na Roztoczu...

PiLLow Design

Model 2+1 czyli moja rodzina :) mąż i Flądra... Absolutne centrum...

PiLLow Design

Roztoczańskie okolice sprzyjają tworzeniu. Jest tu tyle barw, urokliwych miejsc i zakątków nie tkniętych ludzką ręką, że aż szkoda marnować choćby jeden dzień na pozostanie w domu.

PiLLow Design

Każda pasja ma swoje dzieci... dzieckiem mojej pasji jest haftowana biżuteria PiLLow Design

PiLLow Design:

 • Inspiruje mnie:
  Strasznie banalnie to zabrzmi, ale muszę napisać, że kolory :) Kolory i jedzenie :) A już najbardziej kolorowe jedzenie ;)
 • Marzę o:
  Och, marzę o prawdziwych wakacjach, takich dla leniuchów... abym nie musiała robić absolutnie nic :) Dwa tygodnie na jakiejś plaży. I w zasadzie tylko tego mi potrzeba - ciepłego piasku i szumu morza :) Rozmarzyłam się...
 • Moją ambicją jest:
  Wytrwać :)
 • Wzorem dla mnie są:
  Wzorem dla mnie jest mój mąż. Na prawdę, wiem, znowu zabrzmiało banalnie ale tak jest :) W życiu nie widziałam człowieka tak zaciekle dążącego do celu, a jednocześnie nie pozostawiającego za sobą tak zwanych "trupów" :) Fajny gość...
 • Odpoczywam przy/podczas:
  W wodzie, bo jestem zwierzęciem wodnym, zdecydowanie.
 • Pracuję nad:
  Sobą.
 • Dążę do:
  Dążę do tego aby wszystko co robię było w zgodzie ze mną i najbliższymi dla mnie, czyli moją rodziną. Trudne to jest bardzo, ale mogę powiedzieć, że mi się udaje.
 • Mój idealny dzień:
  Idealny dla mnie? Hmmm, w zasadzie dobrze mi tak jak jest.
 • Myślę, więc:
  Wymyślam :)
 • Planuję:
  Mam swój mały, sprytny plan ale jeszcze nic nie powiem :)
PiLLow Design
13.03.2012
PiLLow Design

PiLLow Design

w Trendymanii od: 2011-09-20
9 dostępnych
5 na zamówienie
7 sprzedanych
2 opinie  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy
Wywiad z Artystą
z cyklu "Charaktery"