Agnieszka Czerkas

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Świat biżuterii, srebra i pięknych minerałów fascynował mnie od zawsze. Już jako dziecko nie potrafiłam obojętnie przejść obok sklepu z biżuterią czy straganu z kolorowymi kamyczkami. Któregoś dnia postanowiłam bliżej poznać ten niezwykły świat, weszłam i już zostałam.
Początkowo tworzenie biżuterii było moim sposobem na oderwanie się od codzienności, było to hobby, które pozwalało na stworzenie czegoś ładnego i niebanalnego, czegoś co może również cieszyć innych. Powoli stało się pasją, której poświęcam coraz więcej czasu i myśli. Ze srebra i pięknych minerałów wyczarowuję małe cudeńka. Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac.
Agnieszka Czerkas

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro, cytryn, granat, peridot, ametyst, labradoryt, koral fossil, perły, karneol, turmalin

Tagi:

agnieszka czerkas, wire-wrapping, inspirowane naturą, unikat, srebro, kolczyki, unikatowy naszyjnik, oryginalny, unikatowy wisior, wisior, niezwykły naszyjnik, art clay, unikatowa biżuteria, wisior w kształcie grona, lekkie, naszyjnik, koral fossil, srebrny wisior, oryginalne, biżuteria na lato, unikatowa bransoletka, ażurowe, bransoletka, unikatowe kolczyki, sztyfty, kolczyki srebrne

Agnieszka Czerkas

Agnieszka Czerkas

w Trendymanii od: 2013-06-13
44 dostępne
56 sprzedanych
34 opinie  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy