Agnieszka Czerkas

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Świat biżuterii, srebra i pięknych minerałów fascynował mnie od zawsze. Już jako dziecko nie potrafiłam obojętnie przejść obok sklepu z biżuterią czy straganu z kolorowymi kamyczkami. Któregoś dnia postanowiłam bliżej poznać ten niezwykły świat, weszłam i już zostałam.
Początkowo tworzenie biżuterii było moim sposobem na oderwanie się od codzienności, było to hobby, które pozwalało na stworzenie czegoś ładnego i niebanalnego, czegoś co może również cieszyć innych. Powoli stało się pasją, której poświęcam coraz więcej czasu i myśli. Ze srebra i pięknych minerałów wyczarowuję małe cudeńka. Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac.
Agnieszka Czerkas

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro, cytryn, peridot, granat, ametyst, labradoryt, turmalin, karneol, koral fossil, perły

Tagi:

agnieszka czerkas, wire-wrapping, kolczyki, unikat, inspirowane naturą, srebro, sztyfty, oryginalny, wisior, srebrny wisior, ręcznie rzeźbione, wisior w kształcie grona, oryginalne, unikatowa biżuteria, art clay, kolczyki kwiaty, unikatowy naszyjnik, naszyjnik, malutnie kolczyki, lekkie, biżuteria na lato, ażurowe, bransoletka, malutkie kolczyki, ręcznie wykonany

Agnieszka Czerkas

Agnieszka Czerkas

w Trendymanii od: 2013-06-13
40 dostępnych
53 sprzedane
32 opinie  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy