Srebrna unikatowa bransoletka - Psotki i Śmieszki

Twórca: Galeria Mojej Żony / Bransolety

2185,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Srebrna unikatowa bransoletka - Psotki i Śmieszki

Galeria Mojej Żony . Bransolety

Z cyklu SKOJARZENIA
... Posiadały wraz na płotkach

Te trzy Śmieszki przy trzech Psotkach...
(J. Porazińska)

Ekskluzywna, unikatowa bransoleta. Stojące rzędem dostojne orthocerusy, delikatne jadeitowe kwiatki i figlarne oczka różowego opalu w niepospolitej kompozycji barw i kształtów. A wszystko w srebrze. Choć szeroka i z pozoru masywna ta efektowna i niebanalna bransoleta miękko oplata nadgarstek. Długość z zapięciem ok.19,5 cm, szer. max. ok. 6cm.; waga 183 g. Zapięcie szufladkowe, bardzo mocne i trwałe, całość wykonana ręcznie. Skatalogowana, ocechowana, sygnowana nazwiskiem autora.
Niepowtarzalna, wykonana tylko w jednym egzemplarzu

___

Materiały: orthocerusy, jadeit, opal różowy, srebro

Tagi: duża bransoletka, srebrna bransoletka, srebro, orthocerusy, jadeit, opal różowy, bransoletka, jan pomianowski, ambergallery, unikat, niepowtarzalna, biżuteria autorska, biżuteria artystyczna, orthocerus, skamienielina

Sklep: Galeria Mojej Żony

Dane sprzedawcy

J.P.Design sp. z o.o.
Jałowcowa 4
83-311 Goręczyno

Regulamin

- Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
- Do każdego sprzedanego produktu dołączany jest paragon fiskalny.
- Kupione przedmioty są dostarczane za pomocą firmy kurierskiej UPS, bądź przesyłką Poczty Polskiej.
- Mają Państwo 14 dni od otrzymania towaru na powiadomienie nas o chęci odstąpienia od umowy bez podania przyczyn i kolejne 14 dni od dnia powiadomienia na odesłanie towaru. Wysyłka zwracanego towaru odbywa się w takim wypadku na Państwa koszt. Pragniemy również zwrócić uwagę, że w przypadku takiego zwrotu ponoszą Państwo odpowiedzialność za „zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy...”
- Nie jest możliwy zwrot biżuterii, która na prośbę Kupującego została zmodyfikowana lub wykonana na zamówienie.
- Zwrot ceny biżuterii wraz z najniższym oferowanym przez nas kosztem wysyłki (bez względu na to jaka przesyłka była przez Państwa wybrana w chwili zakupu) nastąpi natychmiast po otrzymaniu przez nas zwracanego towaru.
- Zapewniamy Państwa, że wysyłamy towar nowy, nieużywany i pozbawiony wad. Gdyby jednak w trakcie użytkowania wystąpiły jakieś problemy prosimy zawiadomić nas o tym. Na każde zgłoszenie odpowiemy niezwłocznie i dołożymy wszelkich starań by rozwiązać problem po Państwa myśli.
- W naszej polityce sprzedaży w pełni stosujemy się do zasad Ustawy o Prawach Konsumenta, której pełny tekst można znaleźć pod tym adresem: http://dziennikustaw.gov.pl/du/2014/827/D2014000082701.pdf . Ponieważ jednak prawo w Polsce zmienia się częściej niż pory roku zawsze będzie istniała możliwość, że coś umknie naszej uwadze. W takim wypadku prosimy o zwrócenie nam uwagi na ewentualną niezgodność lub po prostu na to, co budzi Państwa wątpliwości. Gdyby jednak miały mieć miejsce jakieś rozbieżności to muszą Państwo wiedzieć, że zawsze pierwszeństwo mieć będą przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, do której treści odnośnik jest zamieszczony powyżej.
- W razie niejasności lub wątpliwości odnośnie towaru, sposobu zapłaty bądź wysyłki prosimy o KONTAKT poprzez panel Trendymanii.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Szanowni Państwo!

Nazwa mojej galerii nawiązuje do dzisiaj trochę zapomnianych już "Opowieści mojej żony". Dlatego w opisach czasami pozwalam sobie na trochę gadulstwa:)))

Wszystkie nasze produkty w Polsce wysyłam przesyłkami ubezpieczonymi, powyżej 600zł wartości wyłącznie kurierem. Zamówienia powyżej 1000 zł przesyłka gratis. W SPRAWIE WYSYŁKI ZAGRANICZNEJ proszę o kontakt poprzez panel korespondencyjny galerii.
Autorką wszystkich zdjęć jest nasza córka ZOFIA POMIANOWSKA


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam Państwa do Ambergallery - naszej drugiej galerii w Trendymanii
Alicja Pomianowska

___
Produkt ID: #40020, wystawiony: 2011-11-26
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.