Niabiańskie serce - anielski naszyjnik z Labradorytem i Kwarcem

Twórca: Angel / Naszyjniki

Uwaga!
Od 17-09-2023 do 22-09-2023 Artysta przebywa na urlopie. Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak swoje produkty będzie mógł wysłać dopiero po powrocie z urlopu.
445,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Niabiańskie serce - anielski naszyjnik z Labradorytem i Kwarcem

Angel . Naszyjniki

Wykonałam ten anielski naszyjnik z oksydowanego i polerowanego srebra próby 925, pięknego okazu Labradorytu w kształcie serca oraz małej markizy Kwarcu niebieskiego.
Skrzydła to element wycięty laserowo. Są niezwykle efektowne a z niebieskim sercem Labradorytu tworzą idealne połączenie.

Wymiary:
- wysokość całkowita wisiora - 6cm
- wysokość bez krawatki - 5cm
- szerokość maks. - 2.2cm
- długość łańcuszka - 59cm - bezpłatnie mogę skrócić łańcuszek wedle życzenia

LABRADORYT
Kamień Słońca i Księżyca, praktyk szamańskich i uziemienia
Reprezentuje świątynię gwiazd. Towarzyszy Ci w odkrywaniu Twego przeznaczenia. Zapewnia jasność wewnętrznego spojrzenia.
Mając galaktyczne pochodzenie i będąc odbiciem wewnętrznej magii, jest kamieniem wewnętrznej komunikacji. Łączy ze sobą splot słoneczny i czoło, wprowadzając Cię na nowe poziomy kontaktu z Boskością. Pracuj z nim mając zamknięte oczy, a Twoje ciało zrelaksuje się i wejdzie w swój naturalny stan.
Jego energia pozwala na bezpieczny dostęp do mądrości, byś mogła podróżować do nowych wymiarów, a jego moc jest potężna, więc bądź przygotowana, by przemieszczać się szybko i w rosnącym tempie. Wezwij go, gdy będziesz gotowa do podróży przekraczającej granice znanego i do rozszerzenia swojej świadomości.
Dla Eskimosów Labradoryt jest kamieniem magicznym, którego symbolem jest jego iryzacja, czyli zmieniające się tęczowe barwy na jego powierzchni, uzależnione od kąta padania światła. Tłumaczą to jako istnienie ukrytych pod powłoką cech, niewidocznych na pierwszy rzut oka, jednak zauważalnych dopiero w przypadku ogromnej uważności, kiedy umysł jest oczyszczony.
Labradoryt jest mistycznym kamieniem ochronnym, który czerpie charakterystyczne energie zarówno ze Słońca jak i z Księżyca. Chroni przed utratą energii na poziomie ciała eterycznego, zabezpiecza, uszczelnia aurę przed przenikaniem niepowołanych energii oraz ułatwia komunikację pomiędzy świadomym umysłem a podświadomością. Zwany jest także kamieniem transformacji, praktyk szamańskich oraz poszerzania świadomości. Pomaga w projekcji astralnej i regresji. Wzmacnia siłę woli i poczucie własnej wartości.

___

Materiały: srebro, labradoryt, kwarc

Sklep: Angel

Dane sprzedawcy

Katarzyna Kozera Studio Art

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #103534, wystawiony: 2023-09-12
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.