Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Soft Things


 • W pracowni świętujemy przez cały tydzień!

  Drodzy Państwo,

  W tym tygodniu chciałabym uczcić pewien moment sprzed kilku lat - moment, w którym zdecydowałam się na stworzenie kameralnej pracowni i marki Soft Things.
  Od początku wiedziałam, że będą w niej powstawać przedmioty bardzo niszowe, najczęściej w pojedynczych egzemplarzach. Że będzie to miejsce nieustannych, choć niespiesznych, twórczych poszukiwań. Wiedziałam też, że chcę pracować z naturalnymi materiałami - jedwabiem, lnem, bawełną - aby poczuć ich wyjątkową miękkość i nieco surową fakturę pod palcami. I że znajdzie się tu dużo miejsca na makramę - piękną, znaną od wieków, pracochłonną technikę, która dosłownie skradła moje serce.
  Dzięki temu marka Soft Things to oryginalne projekty w stylu boho, pełne kolorów, miękkości, zamiłowania do różnorodnych faktur i uroku naturalnych materiałów, które trafiają do osób doceniających wszystkie te walory.
  To miejsce, w którym pozwalam sobie rozwijać swoje twórcze pomysły w różnych, często niespodziewanych kierunkach.

  A w tym tygodniu jest to też miejsce, w którym wszystkie moje biżuteryjne prace są dostępne w bardzo atrakcyjnych, promocyjnych cenach :)
  To jednak nie koniec atrakcji - drugą część moich prac stanowią oryginalne, pierzaste zakładki do książek w stylu boho, wykonane właśnie techniką makramy. Do każdej zamówionej zakładki dołączę także brelok w formie piórka (w takich samych kolorach jak zakładka) - można nim ozdobić torebkę, wykorzystać jako zawieszkę do kluczy lub wymyślić dla niego zupełnie inne zastosowanie ;)
  Promocja trwa w dniach od 1 do 7 czerwca 2020 roku.

  Zapraszam serdecznie!
  Jolanta Pietrzak

  Soft Things   Soft Things  
 • W pracowni Soft Things wysyłka GRATIS!

  Tylko do niedzieli (15 grudnia) w pracowni Soft Things wysyłka gratis!
  To doskonała okazja aby wybrać wśród moich prac wyjątkowy, wykonany z dbałością o każdy szczegół prezent dla bliskiej osoby lub dla samego siebie.
  Wszystkie soft thingsy są pięknie (i bezpiecznie) pakowane, a do każdego zamówienia dodaję drobny upominek-niespodziankę :)

  Zapraszam do pracowni Soft Things i pozdrawiam już trochę świątecznie ;)
  Jolanta Pietrzak

  Soft Things: Tak pakuję dla Was soft thingsową biżuterię...   Soft Things: A tak świąteczne gwiazdki :)  
 • Soft Thingsowa promocja urodzinowa :)

  Drodzy Państwo,

  W ten uroczy, deszczowy i chłodny dzień, który cieszył każdym przebłyskiem słońca, świętuję swoje urodziny. I choć pogoda w ogóle nie przypomina lata, to zapraszam do skorzystania z urodzinowej promocji na wyjątkową biżuterię dla miłośniczek stylu boho, które tęsknią za pełnym słońcem, rozgrzanym piaskiem pod stopami i wiatrem we włosach ;)

  Promocja trwa do końca czerwca i jest połączona z promocją Alabama Studio, więc jeśli zdecydujecie się Państwo na biżuterię obu tych marek, zredukuję dla Państwa koszty przesyłki (proszę jedynie o wcześniejszą wiadomość).

  Zapraszam serdecznie :)
  Jolanta Pietrzak