Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Soft Things


 • W pracowni świętujemy przez cały tydzień!

  Drodzy Państwo,

  W tym tygodniu chciałabym uczcić pewien moment sprzed kilku lat - moment, w którym zdecydowałam się na stworzenie kameralnej pracowni i marki Soft Things.
  Od początku wiedziałam, że będą w niej powstawać przedmioty bardzo niszowe, najczęściej w pojedynczych egzemplarzach. Że będzie to miejsce nieustannych, choć niespiesznych, twórczych poszukiwań. Wiedziałam też, że chcę pracować z naturalnymi materiałami - jedwabiem, lnem, bawełną - aby poczuć ich wyjątkową miękkość i nieco surową fakturę pod palcami. I że znajdzie się tu dużo miejsca na makramę - piękną, znaną od wieków, pracochłonną technikę, która dosłownie skradła moje serce.
  Dzięki temu marka Soft Things to oryginalne projekty w stylu boho, pełne kolorów, miękkości, zamiłowania do różnorodnych faktur i uroku naturalnych materiałów, które trafiają do osób doceniających wszystkie te walory.
  To miejsce, w którym pozwalam sobie rozwijać swoje twórcze pomysły w różnych, często niespodziewanych kierunkach.

  A w tym tygodniu jest to też miejsce, w którym wszystkie moje biżuteryjne prace są dostępne w bardzo atrakcyjnych, promocyjnych cenach :)
  To jednak nie koniec atrakcji - drugą część moich prac stanowią oryginalne, pierzaste zakładki do książek w stylu boho, wykonane właśnie techniką makramy. Do każdej zamówionej zakładki dołączę także brelok w formie piórka (w takich samych kolorach jak zakładka) - można nim ozdobić torebkę, wykorzystać jako zawieszkę do kluczy lub wymyślić dla niego zupełnie inne zastosowanie ;)
  Promocja trwa w dniach od 1 do 7 czerwca 2020 roku.

  Zapraszam serdecznie!
  Jolanta Pietrzak

  Soft Things   Soft Things  
 • Nie ma jeszcze komentarzy. aby skomentować