Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Salczyńska


 • Promocja na urodziny

  Z okazji swoich urodzin mam dla Państwa prezent - ceny wszystkich moich prac, zarówno tych nowszych, jak i starszych obniżyłam o 15%. Obniżka obowiązywać będzie do 15 kwietnia. :)

 • Jesienne porządki

  Idąc w ślady matki Natury postanowiłam zrobić porządki w warsztacie, a wraz z nimi miejsce na nowe projekty. Z tej okazji zapraszam do trwającej do 23 października promocji na wszystkie moje prace, od 15 do 40%. Zapraszam serdecznie! :)

  Salczyńska: Biały topaz: Minimalistyczny pierścionek z białym topazem   Salczyńska: Koi : Warstwowy medalion ze srebra i hebanu   Salczyńska: Kachinas: Asymetryczne kolczyki ze srebra z kwarcami dymnymi  
 • Urodzinowa promocja

  Z okazji urodzin mam dla Państwa prezent - ceny wszystkich moich prac, zarówno tych nowszych, jak i starszych obniżyłam o 33%. Obniżka obowiązywać będzie dziś i jutro.

 • Czarny Piątek

  Z okazji Czarnego piątku oraz mojego powrotu do Trendymanii wszystkie moje prace zostały objęte przeceną 30% dziś i jutro. Zapraszam!

  Salczyńska: Gusana   Salczyńska: Orosir  
 • Urodzinowe przeceny!

  Drogie Panie! Z okazji swoich urodzin zapraszam na małą promocję. Obniżka cen potrwa do końca przyszłego tygodnia i obejmie również ceny zamówień specjalnych złożonych w tym czasie. Serdecznie zapraszam! :)

  Salczyńska   Salczyńska   Salczyńska  
 • Skarby

  Jako dziecko miałam skarb. Skarb złożony z koralików, kolorowych szkiełek i kryształów z porwanego naszyjnika cioci. Chowałam je wszystkie w puszce po czekoladkach i zaglądałam do nich, aby przegonić smutki.
  Od kiedy zaczęłam tworzyć biżuterię moim skarbem stały się kosztowne minerały. Zbierane przez lata wypełniły szkatułę po brzegi. Niezwykle kolorowe, a co najważniejsze kryjące w sobie tę samą magiczną moc, co skarb z dzieciństwa.
  Postanowiłam je oddać w dobre ręce. Małe kolorowe dawki szczęścia ubrałam w srebro. Przedstawiam promienie słońca, błękitne niebo i bukiet chabrów zamknięte w kamieniach:)

  Salczyńska   Salczyńska   Salczyńska