Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Salczyńska


 • Skarby

  Jako dziecko miałam skarb. Skarb złożony z koralików, kolorowych szkiełek i kryształów z porwanego naszyjnika cioci. Chowałam je wszystkie w puszce po czekoladkach i zaglądałam do nich, aby przegonić smutki.
  Od kiedy zaczęłam tworzyć biżuterię moim skarbem stały się kosztowne minerały. Zbierane przez lata wypełniły szkatułę po brzegi. Niezwykle kolorowe, a co najważniejsze kryjące w sobie tę samą magiczną moc, co skarb z dzieciństwa.
  Postanowiłam je oddać w dobre ręce. Małe kolorowe dawki szczęścia ubrałam w srebro. Przedstawiam promienie słońca, błękitne niebo i bukiet chabrów zamknięte w kamieniach:)

  Salczyńska   Salczyńska   Salczyńska  
 • Komentarze (4):

  Bransoleta mnie oczarowała. Brak słów by wyrazić swój zachwyt. Jesteś czarodziejką :)

  Monika Laskowska 2010-05-19 09:25:12

  Wszystko zapiera dech w piersiach. Iza - Twoja biżuteria to już magia - wyższy stopień jubilerskiego kunsztu :) Myślę, że te piękne kamienie dopiero w Twoich pracach zamieniają się w prawdziwe klejnoty...

  Iza Malczyk 2010-05-18 16:50:29

  Bransoletka jest po prostu nieziemska :). Gdyby nie to, że ostatnio wszystko przeliczam na metry mieszkania ;), to pewnie mocno zastanawiałabym się nad jej przygarnięciem. Cudo, naprawdę cudo.

  Drakonaria 2010-05-18 15:04:22

  Iza :) Ty wiesz, że jestem wieeeelką fanką Twojej biżuterii ;) No a te cuda zapierają dech w piersiach, mam nadzieję, że nie tylko moich :)) Znakomita kolekcaja!!!!

  modo 2010-05-18 14:57:44