CIBA

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Cenię wysmakowaną elegancję z odrobiną przepychu. W biżuterii łączę rzemiosło z ulotnymi wrażeniami i emocjami. Każdy szczegół ma znaczenie i każdy opowiada swoją historię. To moja pasja, która sprawia, że głębiej oddycham i rozwijam się. Godziny spędzone w warsztacie to dla mnie rodzaj medytacji, pełnej cierpliwości i precyzji.

Otaczający świat jest pełny barw, kształtów, słów. Czasem nawet pojedyncza linia, lub fragment melodii mogą dać początek konkretnej formie. Wszystko, co przyswajam każdego dnia, zarysowuje się w pamięci, miesza i wydobywa podczas pracy w warsztacie. Zwykle jest to spontaniczny proces, bez projektów, zbędnych przygotowań - przeglądam szufladki z kamieniami i daję się ponieść. Zdarza się, że pomysł przychodzi, kiedy zasypiam, wtedy konieczny jest szkic, aby nie został zapomniany.

Jako jubiler - samouk wypracowałem przez lata własną technikę i rozwinąłem oryginalny styl. Przywiązuję wagę do wysokiej jakości materiałów i precyzji wykonania. Powstająca w skomplikowanym procesie biżuteria jest niepowtarzalna. To wyjątkowo trwała odrobina piękna, która przez długie lata będzie wywoływała uśmiech.

Zapraszam do mojego świata pełnego barw, pasji i fantazji!
Bartek

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Jeśli mają Państwo ochotę na osobisty projekt, biżuterię w pełni dostosowaną do smaku, odzwierciedlającą osobowość, symbolizującą coś ważnego, serdecznie zapraszam. Chętnie podejmę wyzwanie i zrealizuję dla Państwa indywidualne zamówienie. W tej sprawie proszę o kontakt ze mną.

Wszystkie ozdoby, zakupione przez Państwa z mojej ekspozycji, pakuję w eleganckie metalowe pudełka i wysyłam niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty.
Wszystkie przesyłki są u mnie bezpłatne. Na terenie Polski wysyłam zamówioną biżuterię przesyłką kurierską lub pocztową wartościową, w zależności, którą Państwo wybiorą. Natomiast poza granice wysyłam przesyłki priorytetowe polecone.
Realizuję wysyłkę czasem jeszcze tego samego dnia po otrzymaniu powiadomienia o wpłacie, zwykle następnego dnia rano, najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące biżuterii i zamówień, zapraszam!

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro, oksyda, przecierane i polerowane, srebro próby 925 oksydowane, onyks, agat, koral, granat, kwarc, kwarc rutylowy, akwamaryn, turmalin

Tagi:

srebro, amareno, wire-wrapping, bartosz ciba, hand made, srebrny, eleganckie, ekskluzywny, oryginalny, ekskluzywne, biżuteria artystyczna, prezent, prezent na święta, prezent na gwiazdkę, prezent pod choinkę, idealny prezent, oryginalne, srebrne, naszyjnik, delikatne, nowoczesne, metaloplastyka, lekkie, kolczyki, ciba studio, stylowe, kobiece, elegancki, prezent na walentynki, ciba, ażurowe, walentynki, sztyfty, bransoletka, zielony, różowy, proste, elfi naszyjnik, onyks, baśniowy naszyjnik, czerwony, agat, srebrne kolczyki, kwarc rutylowy, granat, niebieski, bigle, cosplay, koral, delikatna, walec, turkusowy, srebrna, handmade, elegancka, rubin, błękitny, nowoczesny

CIBA

CIBA

w Trendymanii od: 2012-04-22
3 dostępne
144 sprzedane
64 opinie  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy
Wywiad z Artystą
z cyklu "Charaktery"
Geneza
czyli jak powstają prace