Bardzo duża , ceramiczna urna na prochy. Nr 131

Twórca: Joanna Lewandowska / Ceramika

3500,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Bardzo duża , ceramiczna urna na prochy. Nr 131

Joanna Lewandowska . Ceramika

Bardzo duża , podwójna urna kremacyjna na prochy .


wys .30 cm
szer. 22 cm.
Wyjątkowo duża urna -może pomieścić prochy 2 osób ,lub jednej o dużej wadze- 163 kg.-( za życia). Urna mieści się wymiarowo we wnęce kolumbarium, której wysokość najczęściej wynosi 40 cm.

Wykonałam ją na kole garncarskim z wysokogatunkowej kamionki. Jest poszkliwiona autorskim szkliwem krystalicznym, które sama zestawiam w swojej pracowni. Szkliwa krystaliczne są bardzo efektowne, niepowtarzalne i trudne . Poprzedzone wieloma próbami i niepowodzeniami , zanim uzyska się oczekiwany efekt . Ja pracowałam ponad rok, zanim udało mi się dopracować odpowiednio recepturę szkliwa krystalicznego i nadal nad tym pracuję. Wypał takiego szkliwa trwa ok.16-20 godzin ,( więc dużo dłużej niż "zwykłe" szkliwa ), nie da się go skrócić, bo właśnie podczas tego długiego procesu wypalania powstają na szkliwie wzory zwane kryształami. Powstają losowo, ale można nimi " sterować" ,to znaczy wpływać na kształt krystalicznych efektów- jedne mogą być kołami , inne igłowe -jak mróz na szybie.
Tą urnę poszkliwiłam w kolorze zielonym z brązowo-czarnymi kryształami. Pokrywka od spodu nie jest szkliwiona . Środek w kolorze czarnym .Urna jest mrozoodporna. Ponieważ pokrywka nie jest hermetyczna dołączam bezbarwny klej silikonowy do trwałego zamknięcia urny. Wszystkie moje urny występują tylko w 1 egzemplarzu , są niepowtarzalne i unikatowe.
Pakowana bardzo staranne . Wysyłam firmą kurierską z ubezpieczeniem przesyłki i dostawą na następny dzień roboczy.
___

Materiały: wysokogatunkowa kamionka

Tagi: urna, urna dla osoby korpulentnej, urna pogrzebowa, urna na dwie osoby, urna kremacyjna, duża urna, urna na prochy

Sklep: Joanna Lewandowska

Dane sprzedawcy

Joanna Lewandowska
45-321 Opole ul.Pomorska 9

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W dniach 6,7,8 lipca (sob.niedz.pon.) proszę o niedokonywanie zakupów,ponieważ jestem na handlowej imrezie ceramicznej.Asortyment może ulec zmianom.Aktualizacja prac dostępnych nastąpi w pon.8 lipca.

___
Produkt ID: #102092, wystawiony: 2022-11-19
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.