Bardzo duża urna kremacyjna - urna dla kilku osób

Twórca: Joanna Lewandowska / Ceramika

0,00
4600,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Bardzo duża urna kremacyjna - urna dla kilku osób

Joanna Lewandowska . Ceramika

wys. 34 cm.
szer. 24,5 cm.


Bardzo duża urna kremacyjna - (urna rodzinna) może pomieścić prochy osoby ,( lub kilku osób) do łącznej wagi 188 kg.- ( za życia). Urna mieści się wymiarowo we wnęce kolumbarium, której wysokość najczęściej w Polsce wynosi 40 cm.

Wykonałam ją na kole garncarskim z wysokogatunkowej kamionki. Jest poszkliwiona autorskim szkliwem krystalicznym, w kolorze ciemnej zieleni . Wzory na szkliwie - ( nieregularne koła) o innym odcieniu ( jaśniejszej) zieleni mają brązowe i białe obwódki. Szkliwo sama zestawiam w swojej pracowni - ( nie jest kupione, ani go nie sprzedaję) . Szkliwa krystaliczne są bardzo efektowne, niepowtarzalne i trudne . Poprzedzone wieloma próbami ( i niepowodzeniami ), zanim uzyska się oczekiwany efekt . Nad tą recepturą pracowałam 3 lata . Nadal nad nią pracuję tworząc różne warianty i odcienie kolorystyczne. Czasem 1 gram więcej , lub mniej danego składnika daje nieoczekiwane rezultaty, zmieniając nie tylko kolor ,ale może np. sprawić, że szkliwo wyjdzie gładkie , nieciekawe (bez żadnych wzorów ), lub przeciwnie- z dużymi cudownymi kryształami i kolorowymi obwódkami - jak na tej urnie. Może dlatego szkliwa krystaliczne są tak ciekawe i zaskakujące. Wypał takiego szkliwa trwa ok.16-20 godzin ,( więc dużo dłużej niż "zwykłe" szkliwa ). Nie da się go skrócić, bo właśnie podczas tego długiego procesu wypalania powstają na szkliwie wzory zwane kryształami. Powstają losowo, ale można nimi " sterować" ,to znaczy wpływać na kształt krystalicznych efektów- jedne mogą być kołami , inne igłowe -jak mróz na szybie. Pokrywka na rancie ma pas w kolorze brązu-złota i od spodu nie jest szkliwiona . Środek w kolorze czarnym.
Urna jest mrozoodporna. Ponieważ pokrywka nie jest hermetyczna dołączam bezbarwny klej silikonowy do trwałego zamknięcia urny. Wszystkie moje urny występują tylko w 1 egzemplarzu , są niepowtarzalne i unikatowe.
Pakowana bardzo staranne . Wysyłam firmą kurierską z dodatkowym ubezpieczeniem przesyłki i dostawą na następny dzień roboczy.
___

Materiały: szkliwa krystaliczne, ceramika, wysokogatunkowa kamionka

Tagi: urna dla osoby o dużej wadze, urna o dużej pojemności, urna na dużą wagę, urna dla wielu osób, urna pogrzebowa, artystyczna urna, ceramiczna urna na prochy, unikatowa urna na prochy, zielona urna kremacyjna, urna rodzinna, urna wieloosobowa, ceramiczna urna pogrzebowa, bardzo duża urna kremacyjna

Sklep: Joanna Lewandowska

Dane sprzedawcy

Joanna Lewandowska
45-321 Opole ul.Pomorska 9

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W dniach 6,7,8 lipca (sob.niedz.pon.) proszę o niedokonywanie zakupów,ponieważ jestem na handlowej imrezie ceramicznej.Asortyment może ulec zmianom.Aktualizacja prac dostępnych nastąpi w pon.8 lipca.

___
Produkt ID: #103609, wystawiony: 2023-09-29
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.