FONTANNA Z LWEM

Twórca: Joanna Lewandowska / Ceramika

2875,00 zł
(Proponowana cena)

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie!

Aby zamówić podobny produkt
skontaktuj się z Artystą.

Zapytaj Artystę o ten produkt

FONTANNA Z LWEM

Joanna Lewandowska . Ceramika

Fontanna wykonana z szamotu. Szkliwiona ,mrozoodporna. Składa się z 2 elementów : kafla z rzeźbą przedstawiającą głowę lwa i dolnej misy . Długość górnej części , czyli kafla to 60 cm. szerokość 38 cm. głowa lwa 24x20 cm. Misa : szerokość w najszerszym miejscu 48 cm. dł.23 cm. Obie części są osobno zawieszane na ścianę, czyli mają od spodu zawieszki. Na życzenie klienta fontanna została tak zaprojektowana ,żeby można było podłączyć wodę ( lew ma w paszczy otwór umożliwiający wprowadzenie rurki ). Zainstalowanie pompki i całego systemu wodnego leżało po stronie klienta , niestety nie miałam możliwości zobaczyć jej działającej. Fontanna w kolorze brązu z szarościami , żółte przecierki na krawędziach. Oczywiście istnieje możliwość wykonania jej w innych wymiarach i kolorystyce. Może zdobić zarówno ogród , jak i wnętrze domu.

___

Materiały: glina szamotowa, szkliwiona

Tagi: fontanna, forma ogrodowa, mała architektura, ozdoba na ścianę

Sklep: Joanna Lewandowska

Dane sprzedawcy

Joanna Lewandowska
45-321 Opole ul.Pomorska 9

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W dniach 6,7,8 lipca (sob.niedz.pon.) proszę o niedokonywanie zakupów,ponieważ jestem na handlowej imrezie ceramicznej.Asortyment może ulec zmianom.Aktualizacja prac dostępnych nastąpi w pon.8 lipca.

___
Produkt ID: #79553, wystawiony: 2017-08-22
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.