numer na dom- domek w szmaragdach

Twórca: Joanna Lewandowska / Ceramika

numer na dom- domek w szmaragdach

Joanna Lewandowska . Ceramika

Numer na dom w formie domku. Wysokość całkowita 20,5 cm. szer .w najszerszym miejscu, czyli koniec dachu 26 cm., grubość ok 1,5 cm. Numer mieszkania widnieje na turkusowych drzwiach i będzie na nich wklejany. Na zdjęciach proponuję pomarańczowe i żółte cyfry, ale kolor może być dowolny. Domek jest "do rozbudowy ",czyli do dowolnej kompozycji klienta-to znaczy może być z kotem (czarnym, białym ,rudym ) ,który np. stoi u drzwi (zdj.4,5 ) . Mogą Państwo sami dobrać sobie dodatki (kota, kwiatek) ,lub z nich zrezygnować .Będą one wklejane w tgz. "skórkę", którą prezentuję na ostatnim zdjęciu. "Skórka" ,czyli część niezmienna to domek w kolorze szmaragdowym ,turkusowe drzwi- (baza pod kolorowe cyfry ) ,bladoniebieskie okna z otwartymi okiennicami, żółty kwiatek po lewej stronie drzwi. Dach w kolorze srebrzystoszarym z szarobrązowym ,przestrzennym kominem. Cena z dodatkami ,lub bez jest niezmienna . Domek ma zawieszkę , może być zawieszony także na zewnątrz, mrozoodporny. Przy zakupie proszę podać cyfry do wklejenia .

___

Materiały: glina szamotowa, szkliwiona

Tagi: domek, numer na dom, ceramika

Sklep: Joanna Lewandowska

Dane sprzedawcy

Joanna Lewandowska
45-321 Opole ul.Pomorska 9

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W dniach 6,7,8 lipca (sob.niedz.pon.) proszę o niedokonywanie zakupów,ponieważ jestem na handlowej imrezie ceramicznej.Asortyment może ulec zmianom.Aktualizacja prac dostępnych nastąpi w pon.8 lipca.

___
Produkt ID: #80124, wystawiony: 2017-10-01
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.