PĘKATY Z 3 BIAŁYMI KWIATKAMI

Twórca: Joanna Lewandowska / Ceramika

PĘKATY Z 3 BIAŁYMI KWIATKAMI

Joanna Lewandowska . Ceramika

Kaktus wykonany ręcznie z gliny szamotowej. Wys.16,5- 17 cm szer. 11 gr. 8cm.Podstawa 8x8cm. (wymiary samego elementu dolnego ,bez odrostu i kwiatków). Kaktus składa się z 5 elementów : największy (centralny w którym wykonałam 3 otwory) , odnoga , (czyli mały kaktusik, też z otworem) i 3 kwiatki. Te wkłada się w dowolnie otwory" głównego " kaktusa układając własną kompozycję np. można ułożyć kwiatki tak ,aby prezentowały się w tą stronę, która się nam bardziej podoba i , którą chcemy eksponować-(każda strona kaktusa jest inaczej szkliwiona ). Możemy także wygiąć odnogę w dowolną stronę, lub ją zupełnie pominąć (jak się nie podoba) .Takie rozwiązanie ( osobne elementy) jest też bezpieczniejsze w transporcie. Po ?ułożeniu? go w domu proponuję wszystkie części przykleić (łatwo wypadają).
Kaktus i odnoga poszkliwione w tych samych kolorach -zieleni i seledynu z metalicznymi , srebrnymi plamami. Odnoga, bardziej płaska ,niż dolna część z malutką (niewyjmowaną ) dodatkową odnogą i otworem na kwiatka.( 9x5 cm gr.ok.1 cm.) Kwiatki białe z ciemnym środkiem 3x3 cm., 2,5x3 cm. ,2x3 cm.

___

Materiały: glina szamotowa

Tagi: opuncja, kwiatek, kaktus, rzeźba

Sklep: Joanna Lewandowska

Dane sprzedawcy

Joanna Lewandowska
45-321 Opole ul.Pomorska 9

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W dniach 6,7,8 lipca (sob.niedz.pon.) proszę o niedokonywanie zakupów,ponieważ jestem na handlowej imrezie ceramicznej.Asortyment może ulec zmianom.Aktualizacja prac dostępnych nastąpi w pon.8 lipca.

___
Produkt ID: #84025, wystawiony: 2018-03-30
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.