KAKTUS W ZIELENIACH

Twórca: Joanna Lewandowska / Ceramika

KAKTUS W ZIELENIACH

Joanna Lewandowska . Ceramika

Kaktus składa się z 3 elementów : największy (centralny w którym wykonałam 2 otwory) , odnoga , (czyli mały kaktusik) i kwiatek. Można je dowolnie powkładać układając własną kompozycję np. można ułożyć kwiatek tak ,aby prezentował się w tą stronę, która się nam bardziej podoba i , którą chcemy eksponować-( każda strona kaktusa jest inaczej szkliwiona ). Możemy także wygiąć odnogę w dowolną stronę, lub ją zupełnie pominąć (jak się nie podoba) .Takie rozwiązanie ( osobno elementy) jest też bezpieczniejsze w transporcie. Po ułożeniu go w domu proponuję wszystkie części przykleić (łatwo wypadają).
Wymiary : ( bez odnogi i kwiatka ) wys.18 cm , szer.16 cm. gr. u podstawy 9x6 cm. gr.na górze ok.1 cm. Odnoga 6x3 cm.gr.ok.1 cm. Kwiatek w kolorze fioletowym z ciemnymi kropeczkami i czerwonym środkiem 3x3 cm. Kaktus jest w odcieniach zieleni z plamą brązowozieloną. Plama ta jest inna (wielkościowo) na różnych stronach kaktusa. Na styku tych kolorów pojawia się kolor granatowy.

___

Materiały: glina szamotowa

Tagi: kwiatek, opuncja, kaktus, rzeźba

Sklep: Joanna Lewandowska

Dane sprzedawcy

Joanna Lewandowska
45-321 Opole ul.Pomorska 9

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W dniach 6,7,8 lipca (sob.niedz.pon.) proszę o niedokonywanie zakupów,ponieważ jestem na handlowej imrezie ceramicznej.Asortyment może ulec zmianom.Aktualizacja prac dostępnych nastąpi w pon.8 lipca.

___
Produkt ID: #84027, wystawiony: 2018-03-30
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.