OPUNCJA CĘTKOWANA

Twórca: Joanna Lewandowska / Ceramika

OPUNCJA CĘTKOWANA

Joanna Lewandowska . Ceramika

Kaktus wykonany ręcznie z gliny szamotowej . Wys.14,5 cm. szer 14 cm. ( wymiary podane bez kwiatków i odnogi) , wymiary podstawy 8 x 6,5 cm. Składa się z 5 elementów : części głównej,czyli kaktusa ( z 3 otworami ) , 1 odnogi ( z 1 otworem ) i z 3 białych kwiatków z pomarańczowymi środkami. Kaktus można dowolnie komponować, czyli w dowolny otwór włożyć inny element np. zrezygnować z odnogi ,a w otworze umieścić kwiatek. Kwiatki układać można tak,aby skierowane były w stronę,którą kaktus będzie prezentowany- każda strona jest inna. Po skomponowaniu własnej wersji ,proszę na stałe wkleić wszystkie elementy ,ponieważ łatwo wypadają. Powinnam nadmienić ,że niektóre odnogi mogą być "za grube " i nie pasują do wszystkich otworów.

Z jednej strony na górze turkus przechodzi w zieleń .Na środku duża plama jasnej szarości z małymi metalicznymi cętkami. Z drugiej strony dwa odcienie turkusu (ciemniejszy i jaśniejszy ) w środkowej części plama szarosrebrzystego. Odnoga turkusowo miodowa 5 x 3,5 cm. Kwiatki dł.. od 2 do 4 cm . średenica od .2,5 - 3 cm.

___

Materiały: glina szamotowa

Tagi: kwiatek, ceramika, kaktusy

Sklep: Joanna Lewandowska

Dane sprzedawcy

Joanna Lewandowska
45-321 Opole ul.Pomorska 9

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W dniach 6,7,8 lipca (sob.niedz.pon.) proszę o niedokonywanie zakupów,ponieważ jestem na handlowej imrezie ceramicznej.Asortyment może ulec zmianom.Aktualizacja prac dostępnych nastąpi w pon.8 lipca.

___
Produkt ID: #86411, wystawiony: 2018-10-20
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.