solo kolektyw

Wywiad z solo kolektyw z cyklu charaktery / Przeczytaj pozostałe wywiady z Artystami z cyklu "Charaktery".

Solo Kolektyw

W cyklu "Charaktery" Artyści Trendymanii pokazują się od zupełnie innej strony. Jeśli nurtuje Was osobowość ukryta pod czarno-białym zdjęciem i chwytliwym pseudonimem, zapraszamy do lektury. Kolejna część cyklu to okazja by poznać Dorotę Możdżeń tworzącą barwną i ciekawą ceramikę użytkowo-dekoracyjną w pracowni SOLO KOLEKTYW.

Od kilkunastu lat mieszkam w Krakowie, a od miesiąca jestem tu zameldowana - mój ukochany pilnuje bym teraz wychodziła "na pole" ;) W czerwcu urodziła się nam córeczka Gaja, więc od jakiegoś czasu moją pasję jaką jest ceramika próbuję łączyć z fantastycznym doświadczeniem, którym jest macierzyństwo.

Solo Kolektyw

Od pierwszego zamotania zostałam wielką fanką chusty, polecam wszystkim! / Mój ukochany z naszą córeczką po pierwszej w jej życiu nocy w górach.

Solo Kolektyw

Weranda u naszego znajomego - przy tym biureczku bardzo dobrze się myśli :) / Magnolie mogłyby kwitnąć cały rok.

Solo Kolektyw:

 • Inspiruje mnie:
  Świat - natura, architektura, malarstwo, muzyka, sny.
 • Marzę o:
  Domku z ogródkiem i jasną, przestronną pracownią, o zobaczeniu na żywo rafy koralowej, o pomieszkaniu przez jakiś czas w Nowym Jorku, o podróży do Indii i mogłabym tak jeszcze długo wymieniać, bo marzyć lubię bardzo :) Wiele rzeczy, o których kiedyś tylko marzyłam się spełniło i się spełnia, bo marzenia są motorem do działania.
 • Moją ambicją jest:
  Pracować starannie i mieć jak najmniej odpadów w pracowni - gliniane skorupy są długowiecznymi śmieciami ;)
 • Wzorem dla mnie są:
  Ludzie, którzy żyją w zgodzie ze sobą i światem.
 • Odpoczywam przy/podczas:
  Słuchania muzyki, pływania, jazdy na rowerze, zwłaszcza po lesie, spotkań ze znajomymi, a ostatnio doszła nowa forma odpoczynku i zabawy, czyli wymachiwanie nogami razem z moją słodką, półroczną córeczką ;)
 • Pracuję nad:
  W szufladzie czeka na mnie bryłka masy art clay silver - to srebro w postaci glinki do lepienia; pracuję nad nią na razie w myślach, ale muszę w końcu wziąć ją do ręki i popracować nad srebrem w tej intrygującej postaci.
 • Dążę do:
  Spełniania marzeń :)
 • Mój idealny dzień:
  To taki w którym mamy czas na spacer z Gają, na pracę, na spotkanie ze znajomymi, na gotowanie smakołyków, a to wszystko dzieje się nad jakimś ciepłym morzem ;)
 • Myślę, więc:
  Przemieszam się w miejscu i czasie. Czuję, więc jestem tu i teraz.
 • Planuję:
  Czasem bardzo szczegółowo, a czasem idę na żywioł.
Solo Kolektyw
03.01.2012
solo kolektyw

solo kolektyw

w Trendymanii od: 2009-02-24
1 dostępny
170 sprzedanych
88 opinii  (99% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy
Wywiad z Artystą
z cyklu "Charaktery"