w.inspiracji

Wywiad z w.inspiracji z cyklu charaktery / Przeczytaj pozostałe wywiady z Artystami z cyklu "Charaktery".

W.inspiracji

W cyklu "Charaktery" Artyści Trendymanii pokazują się od zupełnie innej strony. Jeśli nurtuje Was osobowość ukryta pod czarno-białym zdjęciem i chwytliwym pseudonimem, zapraszamy do lektury. W kolejnej części cyklu w barwny sposób opowiada o sobie Justyna Kochanowska - autorka ceramicznych prac prezentowanych pod nazwą W.INSPIRACJI.

Justyna mieszka w niezwykle malowniczym miejscu, u podnóża Trójmorskiego Wierchu. Zaledwie trzy tygodnie temu na świat przyszedł jej drugi syn - Leon, który dołączył do czteroletniego Tymona. W życiu codziennym Justyna stara się odnaleźć samą siebie, scalić wszystkie elementy by otrzymać jedność w tworzeniu, zarówno ogniska domowego jak i sztuki...

W.inspiracji

Autoportret. / Wystawa fotografii w Berlinie, czasy jeszcze studenckie.

W.inspiracji

Zabawa z wiatrem, słońcem, wodą... / To jest nasze Miejsce.

W.inspiracji

Ten rok zaczął się zaćmieniem słońca i stał się dla nas nieprzewidywalny. / Tymon na świecie lat prawie cztery, Leon w brzuchu już od 8 miesięcy. / Leon przybył na świat trzy tygodnie temu.

W.inspiracji

Już marzy nam się zima... i wspomina.

W.inspiracji:

 • Inspiruje mnie:
  Historia. Ale ta odległa, która zachowała się jedynie w legendach i wykopaliskach tj. nadgryzionych przez czas archaicznych narzędziach i ceramicznych skorupach. Pochodzących z czasu, w którym nie istniało pojęcie sztuki, a każdy przedmiot był magiczny. Czasu, w którym sacrum i profanum przenikało się wzajemnie, nie wykreślając żadnych ostrych granic.
 • Marzę o:
  Podróżach w wielką przestrzeń Mongolii, Oceanu, Pustyni, Himalajów, Alaski - tam gdzie człowiek, wobec ogromu żywiołu, staje się zupełnie malutki.
 • Moją ambicją jest:
  Czy jest to moją ambicją - nie wiem. Ale z całego serca pragnę by moje dzieci były dobrymi ludźmi. Cóż, pozostaje mi tylko im nie przeszkadzać...
 • Wzorem dla mnie są:
  Moi rodzice i nasi przodkowie, którzy zmagając się z wieloma przeciwnościami osiągnęli to, co dziś staje się również moim udziałem, moim dziedzictwem (nie tylko materialnym ale i mentalnym).
 • Odpoczywam przy/podczas:
  Kiedy dzieci śpią spokojnym snem, a ja mogę ogrzać moje myśli przy ogniu.
 • Pracuję nad:
  Tym, by mieć świadomość.
 • Dążę do:
  Tego, by przestrzeń, która jest wokół mnie była również wewnątrz. A może inaczej, staram się wyczuć tę przestrzeń w sobie, odnaleźć ją pomiędzy myślami.
 • Mój idealny dzień:
  ...hmmm... każdy jest idealny... staram się z wdzięcznością sączyć każdą chwilę życia.
 • Myślę, więc:
  Planuję.
 • Planuję:
  Wiosną powrócić na łono pracy twórczej.
W.inspiracji
15.11.2011
w.inspiracji

w.inspiracji

w Trendymanii od: 2009-06-18
0 dostępnych
6 na zamówienie
153 sprzedane
76 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy
Wywiad z Artystą
z cyklu "Charaktery"