Przyjdź i zobacz

Twórca: Anna Mazoń / Naszyjniki

3500,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Przyjdź i zobacz

Anna Mazoń . Naszyjniki

Niesamowicie efektowny, pełen niezwykłych detali wisior, wyrzeźbiony przeze mnie całkowicie ręcznie, od podstaw, z użyciem wyłącznie prostych rzeźbiarskich i złotniczych narzędzi. Wykonany ze srebra, złoconego miejscowo żółtym złotem, ozdobiony spektakularnym okazem czaroitu. Całość zawieszona na dopasowanym do głównego kamienia sznurze czaroitów.

Kręte ścieżki poznania i wiedza ukryta za drzwiami, których nawet się nie spodziewamy. Kręcenie się w kółko może być w istocie podróżą po spirali prowadzącej do...

Całkowita długość wisiora to 8 cm. Jego szerokość w najszerszym miejscu to 2,2 cm. Wymiary przepięknego czaroitu to 4,1 cm na 2,1 cm. Długość naszyjnika to 44 cm plus 4 centymetry regulacji. Praca jest oksydowana i przecierana. Nadałam jej satynowe wykończenie, pięknie uwydatniające detale. Tylko niektóre elementy polerowane są na wysoki połysk. Każdy fragment tej srebrnej rzeźby wykonałam przez użycia jakichkolwiek form - maleńką, pełną charakteru, wiekową twarz, fascynującą fakturę pełną rzeźbionych spiral, splecione rogi i pnącza.

Praca sygnowana i oznaczona rokiem wykonania (2020). Zostanie zapakowana w ozdobne pudełko. Dołączony jest do niej certyfikat unikatowości. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

___

Materiały: złoto, czaroit, srebro

Tagi: rogi, spirale, rzeźbiona twarz, kropla, fiolety

Sklep: Anna Mazoń

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #96240, wystawiony: 2020-12-02
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.