Rozarium III

Twórca: Anna Mazoń / Wisiory

3400,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Rozarium III

Anna Mazoń . Wisiory

Subtelny, pełen zadziwiających detali wisiorek, utrzymany w pastelowej kolorystyce, wykonany całkowicie ręcznie ze srebra, zdobiony kwarcami różowymi i maleńkimi cyrkoniami. Każdy płatek, pnącze czy kuleczka zostały uformowane jedynie przy pomocy prostych narzędzi rzeźbiarskich i złotniczych, bez użycia jakichkolwiek form tak, aby stworzyć romantyczną, ażurową scenkę. Pod srebrnym ażurem widoczny jest spód różowego kwarcu, tworząc piękne tło dla całej kompozycji.

Główny element zawieszki połączony jest z bogato rzeźbioną krawatką przy pomocy ruchomego łącznika, ozdobionego mniejszym (4 mm) kwarcem różowym. Całość oksydowana i polerowana dla uwidocznienia wszystkich maleńkich szczegółów. Z tyłu pracy, w całej okazałości widać przód kaboszonu kwarcu różowego. 

Długość wisiorka to 4,9 cm (całkowita długość razem z ruchomą krawatką), szerokość w najszerszym miejscu to 2,9 cm (proszę zwrócić uwagę na zdjęcie z monetami - główna część wisiorka jest nieco większa niż moneta 1 PLN - zdjęcia są wykonane w dużym powiększeniu, a detale są naprawdę drobne). Zawieszony na srebrnym łańcuszku, którego długość dopasuję dla Nabywcy. Zostanie zapakowany w ozdobne pudełko, z dołączonym certyfikatem unikatowości (ta praca to część króciutkiej "serii" złożonej z trzech wisiorków "Rozarium", z których każdy to unikat, a  ten to najbardziej złożona praca w tym tryptyku). W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

___

Materiały: srebro, kwarc różowy, cyrkonie

Tagi: rozarium, rosarium, różne, różany wisior, ażurowy, subtelny, pastelowy

Sklep: Anna Mazoń

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #104962, wystawiony: 2024-06-02
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.