BLOG:
wszystkie wpisy

 • Urodzinowa Promocja

  Galeria Trendymania obchodzi w tym tygodniu swoje pierwsze urodziny. Dziękujemy Wam za te wspaniałe 12 miesięcy! Marzy nam się, aby rozwój naszej Galerii był z każdym kolejnym miesiącem tak imponujący jak do tej pory.

  Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Najważniejszą z nich jest Urodzinowa Promocja, która rozpocznie się dziś o północy a zakończy o północy 6 listopada. W ciągu tych 3 dni ceny wszystkich produktów w naszej galerii będą tańsze o połowę naszej marży (5-10%) a oprócz tego wielu naszych Artystów wyraziło chęć zaoferowania promocyjnych cen na swoje produkty. Ich przeceny będą się wahać od 10 do 30%. Oznacza to, że ceny niektórych produktów spadną aż o 40%!

  Warunkiem skorzystania z Urodzinowej Promocji Galerii Trendymania jest złożenie zamówienia w dniach 4-6 listopada 2008 oraz opłacenie go w regulaminowym czasie. Zamówienia nie opłacone w ciągu 7 dni od daty złożenia zostaną anulowane (wyjątkiem są sytuacje, w których termin opłaty zostanie ustalony indywidualnie pomiędzy Kupującym a Sprzedającym), a zawarte w nich produkty wrócą do oferty Galerii w poprzedniej, nie obniżonej cenie i nie będą już dostępne w niższej cenie związanej z Urodzinową Promocją Galerii.

  Raz jeszcze dziękujemy Wam za ten wspaniały rok i zapraszamy do skorzystania z Urodzinowej Promocji.

 • Prezenty

  Gwiazdka już tuż tuż... Każdy z nas czeka na ten dzień, kiedy zasiądziemy do wigilijengo stołu aby wraz z najbliższymi spędzić magiczne chwile. A potem, pod choinką znajdziemy piękne prezenty od rodziny i przyjaciół.

  Równie ważne jak to co znajdziemy w środku pudełka jest samo pudełko. Sposób zapakowania prezentu to niezwykle istotny element niespodzianki, a sama czynność rozwiązywania pięknych wstążek i odwijania ozdobnych papierów często smakuje bardziej niż radość z przedmiotu kryjącego się w środku.

  Kilka lat doświadczenia w pakowaniu mojej biżuterii pozwoliło mi wypracować prawdziwie wyjątkowy sposób jej prezentacji. Dobrana kolorystycznie flizelina, piękne srebrne wstążki i estetyczne metalowe pudełka oraz ręcznie wykonana, kartonowa metka z podziękowaniami tworzą klimat luksusu i stanowią eleganckie preludium do przyjemności kryjącej się w środku - równie wyjątkowej i eleganckiej biżuterii.

  Jeśli chcesz obdarować bliską Ci osobę pięknym prezentem, możesz mieć pewność, że kupując moją biżuterię otrzymasz wyjątkowy produkt zapakowany w aurę podekscytowania i radości.

  Iza Malczyk: Iza Malczyk: Przykładowa aranżacja bezpłatnego opakowania mojej biżuterii