KAKTUS MALARSKI

Twórca: Joanna Lewandowska / Ceramika

KAKTUS MALARSKI

Joanna Lewandowska . Ceramika

Kaktus składa się z 6 elementów : największy (centralny w którym wykonałam 4 otwory) , odnoga , (czyli mały kaktusik, też z otworem) i 4 kwiatki. Te wkłada się w dowolnie otwory układając własną kompozycję np. można ułożyć kwiatki tak ,aby prezentowały się w tą stronę, która się nam bardziej podoba i , którą chcemy eksponować-( każda strona kaktusa jest inaczej szkliwiona ). Możemy także wygiąć odnogę w dowolną stronę, lub ją zupełnie pominąć (jak się nie podoba) .Takie rozwiązanie ( osobno elementy) jest też bezpieczniejsze w transporcie. Po ?ułożeniu? go w domu proponuję wszystkie części przykleić (łatwo wypadają).
Nazwałam go "Malarskim" ,ponieważ szkiwienie przypomina akwarelową technikę malarską. Z jednej strony jasna i ciemna zieleń z plamą brązu , z drugiej strony kaktusa dodatkowo plama granatu. Odnoga w odcieniach stonowanej złóci (2,5 x4 cm.) Cztery intensywnie żółte kwiatki z ciemnym środkiem.( największy 3cmx5 ;3x3 ;2x3 ;najmniejszy 1,5 x 3 cm. )

___

Materiały: glina szamotowa

Tagi: kwiatek, opuncja, ceramika, kaktus, rzeźba

Sklep: Joanna Lewandowska

Dane sprzedawcy

Joanna Lewandowska
45-321 Opole ul.Pomorska 9

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W dniach 6,7,8 lipca (sob.niedz.pon.) proszę o niedokonywanie zakupów,ponieważ jestem na handlowej imrezie ceramicznej.Asortyment może ulec zmianom.Aktualizacja prac dostępnych nastąpi w pon.8 lipca.

___
Produkt ID: #84021, wystawiony: 2018-03-29
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.