KAKTUS WIOSENNY Z DWOMA KWIATKAMI

Twórca: Joanna Lewandowska / Ceramika

KAKTUS WIOSENNY Z DWOMA KWIATKAMI

Joanna Lewandowska . Ceramika

Wiosna nadchodzi i tak też w mojej pracowni urodziło się i zakwitło wiele kaktusów, ( o które tak często Państwo pytacie). Prezentuję więc kaktus wiosenny z 2 pomarańczowymi kwiatkami. Wykonany z gliny szamotowej . Zaletą kaktusów jest to, że każdy dodatkowy element, czyli kwiatki i odnoga (mały kaktusik) ,są wyjmowane . W domu można samodzielnie ułożyć sobie własną kompozycję w zależności od tego , która strona kaktusa nam się bardziej podoba (są inaczej szkliwione) i którą stronę będziemy eksponowali. Można np. pominąć zupełnie odnogę , a w otwór wsadzić od razu kwiatka. Na 4 zdjęciu pokazuję wszystkie elementy osobno. Po "ułożeniu " go w domu proponuję wszystkie części przykleić . Takie rozwiązanie jest także bezpieczniejsze w transporcie.
Kaktus wiosenny jest poszkliwiony w kolorach butelkowej zieleni , gdzie nie gdzie z prześwitami żółci. W dolnym boku zieleń przechodzi w brąz. Dwa kwiatki w kolorze intensywnego pomarańczu z białymi ,wystającymi środkami. Na odnodze imitacja kolców. Wys. (z kwiatkami 20cm.),bez 15,5 cm. Szer.12,5 cm z odrostem ok. 19,5 cm ( przy takiej konfiguracji ,jak na zdjęciach).

___

Materiały: glina szamotowa

Tagi: kwiaty, rzeźba, kaktus

Sklep: Joanna Lewandowska

Dane sprzedawcy

Joanna Lewandowska
45-321 Opole ul.Pomorska 9

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

W dniach 6,7,8 lipca (sob.niedz.pon.) proszę o niedokonywanie zakupów,ponieważ jestem na handlowej imrezie ceramicznej.Asortyment może ulec zmianom.Aktualizacja prac dostępnych nastąpi w pon.8 lipca.

___
Produkt ID: #83898, wystawiony: 2018-03-29
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.