LINEA

Wywiad z LINEA z cyklu charaktery / Przeczytaj pozostałe wywiady z Artystami z cyklu "Charaktery".

Linea

W cyklu "Charaktery" Artyści Trendymanii pokazują się od zupełnie innej strony. Jeśli nurtuje Was osobowość ukryta pod czarno-białym zdjęciem i chwytliwym pseudonimem, zapraszamy do lektury. Nadchodzący tydzień to spotkanie z czarodziejką barwnego szkła - LINEĄ.

Każdą wolną chwilę Karolina stara się spędzać z aparatem fotograficznym w dłoni, zdobywając kolejne przyrodnicze fototrofea. Ze wschodów i zachodów słońca, zmian pór roku i bogactwa faktur przyrody czerpie inspiracje do tworzenia cieszących oko wzorem i kolorem, szklanych naczyń i magicznych łapaczy snów.

Linea

W makach na łące - w mojej ulubionej scenerii.

Linea

Z metra w Hamburgu: tak tak, jak każdy bywam megalomanką ;)

Linea

Moje ulubione chwile podczas wiosennej, zmiennej pogody. Czarne chmury na niebie a słońce szybko przemieszczające się po polach i łąkach.

Linea

Zaprzyjaźniona pliszka Kaśka z dostawą świeżego białka do gniazda.

Linea

Młody dzięcioł duży w dziupli - oba zdjęcia to przykłady moich fototrofeów.

Linea:

 • Inspiruje mnie:
  Głównie przyroda, jej wszelkie oblicza. Bogactwo połączeń kolorystycznych, mnogość faktur i jej przebogata różnorodność. Ale bywa, że zupełnie co innego: porzucona parasolka w koszu na śmieci zaraz po deszczu, śmieszna sytuacja, cytat z piosenki. Zdarza się, że najpierw mam nazwę patery, a ja potem staram się tylko tej nazwie nadać szklane "ciało":)
 • Marzę o:
  Ostatnio o chwili, w której głowa będzie wolna od długich rzędów cyferek, liczb, przecinków i procentów. I tak nieśmiało o pewnym obiektywie z jasnym światłem :)
 • Moją ambicją jest:
  Bo ja wiem... Kiedyś to bym wiedziała, ale jakoś się wszystko zmieniło...
 • Wzorem dla mnie są:
  Ludzie, którzy umieją łączyć wiele ról, bez straty dla żadnej z nich, ludzie, którzy żyją w zgodzie ze sobą i w zgodzie z otoczeniem. Wszyscy Ci, którzy raczej mają szklankę do połowy pełną :)
 • Odpoczywam przy/podczas:
  Dobrej książce, z kawą w dużym, ulubionym kubku, przy dobrym filmie czy dobrym spektaklu w teatrze. Tu kawa mało popularna, a szkoda :) A od dwóch lat latając po lasach i łąkach z aparatem fotograficznym w ręku w pogoni za kolejnym skrzydlatym trofeum...
 • Pracuję nad:
  Ciągle i niezmiennie nad sobą. A bywa trudno...
 • Dążę do:
  Nie stawiam sobie dalekosiężnych planów, do doskonałości też nie zmierzam, muszę mieć ten margines na przypadki - to one pchają i upiększają świat...
 • Mój idealny dzień:
  Ciepło, słońce, aparat w garści, ja w czatowni a kilka kroków przede mną... zimorodek :)
 • Myślę, więc:
  Tak. Wydaje się, że myślę, choć czasami i ja mam wątpliwości...
 • Planuję:
  W tym roku w czerwcu wybrać się na obserwacje żołen... no i może w końcu odwiedzić Białowieżę... trzymajcie proszę kciuki!
Linea
23.03.2011
LINEA

LINEA

w Trendymanii od: 2009-03-08
0 dostępnych
434 sprzedane
290 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy
Wywiad z Artystą
z cyklu "Charaktery"