Srebrny ażur
dla VENUS GALERIA za Srebrny ażur

Bransoletka przepięknie układa się na dłoni,jest lekka,ażury wypracowane coś pięknego,polecam

Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:38 | Biżuteria / Bransolety
Srebrny ażur
dla VENUS GALERIA za Srebrny ażur

Jak sama nazwa wskazuje ażur-wspaniały ażur...misterne,wypracowane i lekkie,polecam

Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:36 | Biżuteria / Kolczyki
blue
dla Jola Krajewska (i) za blue

kolczyki niby proste w formie ale nie do końca,mają w sobie to coś co zwóciło moją uwagę na nie...polecam

Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:35 | Biżuteria / Kolczyki
Golden Dew - naszyjnik
dla Poppy (i) za Golden Dew - naszyjnik

Oglądałem liczne naszyjniki dostępne w tym sklepie i stale wracałem do tego od Poppy , który wydał mi się szczególnie wysmakowany i efektowny - dostałem prawdziwy rarytas , dopracowany w każdym szczególe i pięknie skomponowany.Dziękuję

Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:34 | Biżuteria / Naszyjniki
kolor melange
dla Jola Krajewska (i) za kolor melange

myślałam że będą cięższe mimo tylu kamyszków ależ skąd!leciutkie,kolorowe,wypracowane,myśl ze latem będą pasować do wielu ciuszków,szybka dostawa.

Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:33 | Biżuteria / Kolczyki
blue topaz - kolczyki
dla formood za blue topaz - kolczyki

Kamyki niebieściutkie o takie mi chodziło,kolczyki mimo że tych kamyków jest wiele są lekkie i przeurocze,myślę o naszyjniku do kompletu,polecam i pozdrawiam(mój pierwszy zakup ale myślę że nie ostatni)

Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:27 | Biżuteria / Kolczyki
Marie
dla Iza Malczyk za Marie

Pani Izo oryginalny naszyjnik i przepiękne drobniutkie kolczyki-wszystko przeurocze.ma wiele zastosowań i na wielkie wyjście i na spotkanie imieninowe,ja tylko ubolewam że tak mało jest pani biżuterii,polecam i pozdrawiam

Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:25 | Biżuteria / Komplety
Lille - Srebrne Letnie Kolczyki z Chryzoprazem
dla MagdalenaBorejko (i) za Lille - Srebrne Letnie Kolczyki z Chryzoprazem

Oglądanie takiej biżuteri to wielka przyjemność a co dopiero noszenie...wygląda wręcz cudownie,nosząc taką biżuterię czujemy się wyjątkowe...dzięki p.Magdo

Opinia pozytywna | 07-06-2010 19:59 | Biżuteria / Kolczyki
Liściaste zielenie
dla zaplecione (i) za Liściaste zielenie

Pierwszy zakup od tej autorki-artystki i jestem jak najbardziej zadowolona,kamyki piękne,misternie wyplecione kolczyki,delikatne,urocze...polecam

Opinia pozytywna | 07-06-2010 19:56 | Biżuteria / Kolczyki
Persian Night
dla Salczyńska za Persian Night

Naszyjnik wygląda zjawiskowo nie wiadomo czy nosić czy patrzeć na niego...jak zwykle współpraca jak najbardziej pozytywna,polecam gorąco

Opinia pozytywna | 07-06-2010 19:53 | Biżuteria / Naszyjniki
Prasiolit w złotej obręczy
dla Margisa (i) za Prasiolit w złotej obręczy

Subtelny, wyjątkowy, niespotykany. CUDNY!!!

Opinia pozytywna | 07-06-2010 18:04 | Biżuteria / Pierścionki
Pure Crystal
dla Jola Gazda za Pure Crystal

Piękne wykonanie, szybka przesyłka i bardzo miły kontakt - gorąco polecam i dziękuję za udany zakup :-)

Opinia pozytywna | 07-06-2010 16:22 | Biżuteria / Komplety
Pure Crystal
dla Jola Gazda za Pure Crystal

Bardzo serdecznie polecam zakup biżuterii u Pani Joli. Piękne wykonanie, szybka przesyłka i bardzo miły kontakt - to wszystko sprawia, że takie zakupy to czysta przyjemność. Dziękuję i pozdrawiam!

Opinia pozytywna | 07-06-2010 16:16 | Biżuteria / Komplety
Miłorzęby cd.
dla galeria OKO za Miłorzęby cd.

Przepiękne kolczyki!!!!!!!! Bardzo dziekuję:):)

Opinia pozytywna | 07-06-2010 13:53 | Biżuteria / Kolczyki
Enlil
dla anavilan (i) za Enlil

Kolczyki są bardzo oryginalne, niespotykane. Zwracają uwagę otoczenia. Podziwiam misterne wykonanie przez Projektantkę. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam!

Opinia pozytywna | 07-06-2010 11:33 | Biżuteria / Kolczyki
Savannah - Elegancki Patynowany Naszyjnik/Wisior ze Złotymi Akcentami
dla MagdalenaBorejko (i) za Savannah - Elegancki Patynowany Naszyjnik/Wisior ze Złotymi Akcentami

Wzbudza zainteresowanie. Potem zachwyt. Jest inny. Uniwersalny. Bardzo subtelny. Jestem zadowolona, bo dobrze się nosi. Przesyłka prawidłowa - szybka, dobrze zabezpieczona. Dziękuję.

Opinia pozytywna | 06-06-2010 20:20 | Biżuteria / Naszyjniki
Fantine - Srebrny Delikatny Naszyjnik w Pastelach
dla MagdalenaBorejko (i) za Fantine - Srebrny Delikatny Naszyjnik w Pastelach

Delikatny. Kamienie cudne. Kontakt z Artystką b.dobry. Ciepłe podziękowania za niespodziankę. Przesyłka szybka. Polecam.

Opinia pozytywna | 06-06-2010 20:15 | Biżuteria / Naszyjniki
Roza
dla Eden - art. (i) za Roza

Moja śliczna, cudna! Przyjechała, cała i zadowolona. I przywiozła małą, słodką Rozalke. Bardzo, bardzo dziękuję! Stoją sobie razem, a ja się do nich uśmiecham ciągle :)

Opinia pozytywna | 06-06-2010 18:54 | Dekoracja Wnętrz / Anioły
Jeunesse - Srebrne Delikatne Kolczyki z Kwarcem Cognac REZERWACJA dla Pana Jacka
dla MagdalenaBorejko (i) za Jeunesse - Srebrne Delikatne Kolczyki z Kwarcem Cognac REZERWACJA dla Pana Jacka

Malenkie i lekkie kolczyki , kamienie sliczne i w moich ulubionych kolorach . Pania Magde polecam wszystkim milosniczkom kolorowych i mieniacych sie cudeniek ponadto wprawiajacych w lepszy nastroj .

Opinia pozytywna | 05-06-2010 23:28 | Biżuteria / Kolczyki
Primavera
dla Maqda (i) za Primavera

Kolczyki sa przesliczne , delikatne i starannie wykonane , przypominaja koroneczke .O wiele ladniejsze , niz na zdjeciu!

Opinia pozytywna | 05-06-2010 23:22 | Biżuteria / Kolczyki