Bransoletka przepięknie układa się na dłoni,jest lekka,ażury wypracowane coś pięknego,polecam
Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:38 | Biżuteria / Bransolety
Jak sama nazwa wskazuje ażur-wspaniały ażur...misterne,wypracowane i lekkie,polecam
Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:36 | Biżuteria / Kolczyki
kolczyki niby proste w formie ale nie do końca,mają w sobie to coś co zwóciło moją uwagę na nie...polecam
Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:35 | Biżuteria / Kolczyki
Oglądałem liczne naszyjniki dostępne w tym sklepie i stale wracałem do tego od Poppy , który wydał mi się szczególnie wysmakowany i efektowny - dostałem prawdziwy rarytas , dopracowany w każdym szczególe i pięknie skomponowany.Dziękuję
Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:34 | Biżuteria / Naszyjniki
myślałam że będą cięższe mimo tylu kamyszków ależ skąd!leciutkie,kolorowe,wypracowane,myśl ze latem będą pasować do wielu ciuszków,szybka dostawa.
Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:33 | Biżuteria / Kolczyki
Kamyki niebieściutkie o takie mi chodziło,kolczyki mimo że tych kamyków jest wiele są lekkie i przeurocze,myślę o naszyjniku do kompletu,polecam i pozdrawiam(mój pierwszy zakup ale myślę że nie ostatni)
Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:27 | Biżuteria / Kolczyki
Pani Izo oryginalny naszyjnik i przepiękne drobniutkie kolczyki-wszystko przeurocze.ma wiele zastosowań i na wielkie wyjście i na spotkanie imieninowe,ja tylko ubolewam że tak mało jest pani biżuterii,polecam i pozdrawiam
Opinia pozytywna | 07-06-2010 20:25 | Biżuteria / Komplety
Oglądanie takiej biżuteri to wielka przyjemność a co dopiero noszenie...wygląda wręcz cudownie,nosząc taką biżuterię czujemy się wyjątkowe...dzięki p.Magdo
Opinia pozytywna | 07-06-2010 19:59 | Biżuteria / Kolczyki
Pierwszy zakup od tej autorki-artystki i jestem jak najbardziej zadowolona,kamyki piękne,misternie wyplecione kolczyki,delikatne,urocze...polecam
Opinia pozytywna | 07-06-2010 19:56 | Biżuteria / Kolczyki
Naszyjnik wygląda zjawiskowo nie wiadomo czy nosić czy patrzeć na niego...jak zwykle współpraca jak najbardziej pozytywna,polecam gorąco
Opinia pozytywna | 07-06-2010 19:53 | Biżuteria / Naszyjniki
Subtelny, wyjątkowy, niespotykany. CUDNY!!!
Opinia pozytywna | 07-06-2010 18:04 | Biżuteria / Pierścionki
Piękne wykonanie, szybka przesyłka i bardzo miły kontakt - gorąco polecam i dziękuję za udany zakup :-)
Opinia pozytywna | 07-06-2010 16:22 | Biżuteria / Komplety
Bardzo serdecznie polecam zakup biżuterii u Pani Joli. Piękne wykonanie, szybka przesyłka i bardzo miły kontakt - to wszystko sprawia, że takie zakupy to czysta przyjemność. Dziękuję i pozdrawiam!
Opinia pozytywna | 07-06-2010 16:16 | Biżuteria / Komplety
Przepiękne kolczyki!!!!!!!! Bardzo dziekuję:):)
Opinia pozytywna | 07-06-2010 13:53 | Biżuteria / Kolczyki
Kolczyki są bardzo oryginalne, niespotykane. Zwracają uwagę otoczenia. Podziwiam misterne wykonanie przez Projektantkę. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam!
Opinia pozytywna | 07-06-2010 11:33 | Biżuteria / Kolczyki
Wzbudza zainteresowanie. Potem zachwyt. Jest inny. Uniwersalny. Bardzo subtelny. Jestem zadowolona, bo dobrze się nosi. Przesyłka prawidłowa - szybka, dobrze zabezpieczona. Dziękuję.
Opinia pozytywna | 06-06-2010 20:20 | Biżuteria / Naszyjniki
Delikatny. Kamienie cudne. Kontakt z Artystką b.dobry. Ciepłe podziękowania za niespodziankę. Przesyłka szybka. Polecam.
Opinia pozytywna | 06-06-2010 20:15 | Biżuteria / Naszyjniki
Moja śliczna, cudna! Przyjechała, cała i zadowolona. I przywiozła małą, słodką Rozalke. Bardzo, bardzo dziękuję! Stoją sobie razem, a ja się do nich uśmiecham ciągle :)
Opinia pozytywna | 06-06-2010 18:54 | Dekoracja Wnętrz / Anioły
Malenkie i lekkie kolczyki , kamienie sliczne i w moich ulubionych kolorach . Pania Magde polecam wszystkim milosniczkom kolorowych i mieniacych sie cudeniek ponadto wprawiajacych w lepszy nastroj .
Opinia pozytywna | 05-06-2010 23:28 | Biżuteria / Kolczyki
Kolczyki sa przesliczne , delikatne i starannie wykonane , przypominaja koroneczke .O wiele ladniejsze , niz na zdjeciu!
Opinia pozytywna | 05-06-2010 23:22 | Biżuteria / Kolczyki
© Copyright 2005-2026 Trendymania | Rok założenia: 2005 | Regulamin