akwamaryn, prehnit i kyanit ...  naszyjnik
dla formood za akwamaryn, prehnit i kyanit ... naszyjnik

okazały ale jednocześnie delikatny i kobiecy - cały komplet śliczny i dopracowany - do noszenia na co dzień - i o to chodziło, dziękuję :)

Opinia pozytywna | 20-05-2009 08:37 | Biżuteria / Naszyjniki
akwamaryn, prehnit i kyanit ...  bransoletka
dla formood za akwamaryn, prehnit i kyanit ... bransoletka

przepiękne zestawienie kolorów kamieni i ciemnego oksydowanego srebra, dziękuję :)

Opinia pozytywna | 20-05-2009 08:34 | Biżuteria / Bransolety
akwamaryn, prehnit i kyanit ... kolczyki
dla formood za akwamaryn, prehnit i kyanit ... kolczyki

delikatne, śliczne, lekkie jak piórko....

Opinia pozytywna | 20-05-2009 08:33 | Biżuteria / Kolczyki
Koń i trochę niebieskiego
dla arekszwed (i) za Koń i trochę niebieskiego

Zdjęcie nie oddaje całego piękna formy i palety barw - dziękuję za tak cudowną niespodziankę i gorąco polecam wszystkim miłośnikom rzeczy pięknych.

Opinia pozytywna | 19-05-2009 23:53 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
...W LIŚCIACH WIŚNI...
dla LINEA za ...W LIŚCIACH WIŚNI...

Bardzo elegancka misa, która zachwyciła obdarowaną osobę :)) Piękna, wiosenna i bardzo optymistyczna. Dziękuję!

Opinia pozytywna | 19-05-2009 22:41 | Dekoracja Wnętrz / Szkło
Koła z plecioną falbanką
dla Jola Gazda za Koła z plecioną falbanką

Orginalne, niepowtarzalne i tylko moje:):):) Rownoczesnie mile zaskoczona wesolym gadzetem. Pozrowienia dla Artystki:)

Opinia pozytywna | 19-05-2009 21:03 | Biżuteria / Kolczyki
Dark Secret
dla Monika Laskowska (i) za Dark Secret

Bransoletka jest bajeczna i delikatna, pasuje do mnie :-) Poza tym jest oryginalna i znacznie się róźni od bransoletek, które do tej pory widziałam. Dziękuję.

Opinia pozytywna | 19-05-2009 13:38 | Biżuteria / Bransolety
Owoce leśne
dla Salczyńska za Owoce leśne

Przepyszne te owoce leśne! ubóstwiam wszystko co wychodzi spod Pani ręki! Pani Izo, dziękuję!!! Cieszę się na samą myśl o noszeniu Pani biżuterii!

Opinia pozytywna | 19-05-2009 11:07 | Biżuteria / Kolczyki
Rubinowe szczęście
dla Salczyńska za Rubinowe szczęście

Urocze maleńkie szczęścia!!! uwielbiam te kolczyki! są tak delikatne i misternie zaplecione! ślicznie wyglądają na uszach! dziękuję pięknie!!!

Opinia pozytywna | 19-05-2009 10:56 | Biżuteria / Kolczyki
Album na płyty CD
dla Mirabeel (i) za Album na płyty CD

Jak zwykle cudowny! :)) Mała Zosia była zachwycona swoim prezentem imieninowym! jej rodzice jeszcze bardziej! ;) dziękuję pięknie i pozdrawiam.

Opinia pozytywna | 19-05-2009 10:48 | Scrapbooking / Albumy i Notesy
Błękitnooka siostra
dla Alabama Studio za Błękitnooka siostra

Jestem zachwycona tymi kolczykami. Bardzo oryginalne, fantazyjne, do tego cudne apatyty. Ręka Mistrza! Podziwiam i dziękuję:)

Opinia pozytywna | 19-05-2009 09:12 | Biżuteria / Kolczyki
'bunch' - kolczyki  z akwamarynem, labradorytem i kamieniem księżycowym
dla formood za 'bunch' - kolczyki z akwamarynem, labradorytem i kamieniem księżycowym

Bardzo piękne!Ulubione kamienie w oprawie, ktora podnosi ich urodę. Dziękuję bardzo:)

Opinia pozytywna | 19-05-2009 09:09 | Biżuteria / Kolczyki
Spacer z letnią parasolką
dla molla (i) za Spacer z letnią parasolką

Tradycyjnie już - praca oryginalna. Jak każda - niepowtarzalna. Perfekcyjnie wykonana. Dopieszczona w każdym szczególe. Przesyłka natychmiastowa. Prawidłowo zabezpieczona. Artystka - życzliwa, dobra, po prostu przesympatyczna. Dziękuję za miły gratis.

Opinia pozytywna | 18-05-2009 22:21 | Dekoracja Wnętrz / Obrazy
iolit ... rezerwacja
dla formood za iolit ... rezerwacja

Bardzo udana i szybka transakcja. Osoba obdarowana jest b. zadowolona z prezentu.

Opinia pozytywna | 18-05-2009 19:31 | Biżuteria / Kolczyki
Ażurowe koła z onyksem
dla Jola Gazda za Ażurowe koła z onyksem

Kolczyki są wyjątkowe. Dziękuję bardzo :-)

Opinia pozytywna | 18-05-2009 19:15 | Biżuteria / Kolczyki
Wizard Eye
dla Monika Laskowska (i) za Wizard Eye

Piękny,subtelny wisiorek a okazały jak dzieło sztuki.Bardzo dziękuję P.Moniko-po raz kolejny.

Opinia pozytywna | 18-05-2009 18:02 | Biżuteria / Naszyjniki
labradoryt, kamień księżycowy i turmalin .... kolczyki
dla formood za labradoryt, kamień księżycowy i turmalin .... kolczyki

Kawałek nieba w uchu. Super

Opinia pozytywna | 18-05-2009 13:31 | Biżuteria / Kolczyki
African Inspirations
dla Rafał Szumilas (i) za African Inspirations

Nadzwyczajna, niebywale oryginalna, niepodobna do innych biżuteria wyróżniająca "nosiciela". Ma charakter. Wykonana starannie i z pietyzmem. Stoję w kolejce po następne.

Opinia pozytywna | 17-05-2009 23:01 | Biżuteria / Bransolety
Endszeli
dla Rafał Szumilas (i) za Endszeli

Bardzo klimatyczny naszyjnik. Wypracowany. Nie ma w nim żadnego przypadkowego elementy. Czyni Cię kobietą z innej epoki. Piękny!

Opinia pozytywna | 17-05-2009 22:51 | Biżuteria / Naszyjniki
Bohemia
dla Rafał Szumilas (i) za Bohemia

Bizuteria nosząc którą nie można być niegrzeczną dziewczynką :-). Działa niczym NLP. Poziom Mistrzowski. Dopracowana w każdym calu. Unikalna!

Opinia pozytywna | 17-05-2009 22:47 | Biżuteria / Kolczyki