Bardzo optymistyczne kolczyki. Pieknie prezentuja sie w uszach :) Soczystosc zieleni i blekitu sprawia, ze poprawiaja humor w deszczowy dzien, taki jak dzis ;) A zielen to kolor nadziei...
Opinia pozytywna | 19-02-2009 13:42 | Biżuteria / Kolczyki
Przepiękne, koronkowe i zwiewne! Cudeńka, które z przyjemnością się nosi. Bardzo dziękuję!
Opinia pozytywna | 18-02-2009 21:00 | Biżuteria / Kolczyki
Śliczne: kobiece, subtelne i misterne. Nie można od nich oczu oderwać!
Opinia pozytywna | 18-02-2009 20:59 | Biżuteria / Kolczyki
CUUUDNY, starannie wykonany, zwracający uwagę :) Przesyłka błyskawiczna, już sam widok ślicznie ozdobionej koperty wywołał mój uśmiech :). Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia pozytywna | 18-02-2009 19:18 | Biżuteria / Pierścionki
Kurcze, przepiękne :-)
Opinia pozytywna | 18-02-2009 14:53 | Biżuteria / Kolczyki
Kolczyki są bardzo ładne. Ładniejsze jeszcze niż na zdjęciu. Z przyjemnością będę śledzić nowe prace.
Opinia pozytywna | 18-02-2009 13:11 | Biżuteria / Kolczyki
Kolczyki są prześliczne. Bardzo miły kontakt ze sprzedającą. Polecam wszystkim.
Opinia pozytywna | 17-02-2009 20:09 | Biżuteria / Kolczyki
Ładne, oryginalne kolczyki, staranie wykonane.
Opinia pozytywna | 17-02-2009 16:01 | Biżuteria / Kolczyki
powodują usmiech na twarzy, dziękuję!
Opinia pozytywna | 17-02-2009 15:52 | Biżuteria / Dla mężczyzn
Piękne!
Opinia pozytywna | 17-02-2009 15:52 | Biżuteria / Kolczyki
są pewne rzeczy, których nie można nie mieć:) bardzo ładne kolczyki, Bardzo!
Opinia pozytywna | 17-02-2009 15:51 | Biżuteria / Kolczyki
Bardzo efektowne. Dla wszystkich poszukujących czegoś orientalnego lub egzotycznego.
Opinia pozytywna | 16-02-2009 23:10 | Biżuteria / Kolczyki
bardzo dobra robota:))) naprawdę jestem zadowolony dostawa ekspresowa:) Polecam:)
Opinia pozytywna | 16-02-2009 21:34 | Biżuteria / Kolczyki
Pięknie wykonane,doskonały dobór kolorów kryształów-prezentują się zjawiskowo!
Opinia pozytywna | 16-02-2009 15:01 | Biżuteria / Kolczyki
Subtelne i eleganckie kolczyki,bardzo ładne.Dziękuję
Opinia pozytywna | 16-02-2009 14:44 | Biżuteria / Kolczyki
Przepiękna! Dziękuję za Herzjannę! Uszczęśliwiła dziś mnie, Joannę.
Opinia pozytywna | 16-02-2009 12:51 | Biżuteria / Bransolety
perfekcyjna forma i wykonanie.
Opinia pozytywna | 15-02-2009 23:41 | Biżuteria / Naszyjniki
bardo ladnie wykonany element ceramiczny.kolorystyka kamieni i ceramiki idealnie dobrana.
Opinia pozytywna | 15-02-2009 23:34 | Biżuteria / Naszyjniki
Niezwykle kobiece... dziękuję
Opinia pozytywna | 15-02-2009 21:51 | Biżuteria / Kolczyki
© Copyright 2005-2026 Trendymania | Rok założenia: 2005 | Regulamin