Piękny zegar
Opinia pozytywna | 29-02-2020 07:50 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
Rewelacja! Przepięknie wykonane, z największą starannością, kobiece, eleganckie. Miłym dodatkiem ładne opakowanie. Dziękuję!
Opinia pozytywna | 28-02-2020 19:06 | Biżuteria / Kolczyki
Nie mogło być inaczej, jak zwykle - cudowny. Pozdrawiam
Opinia pozytywna | 28-02-2020 14:13 | Biżuteria / Pierścionki
superowy !
Opinia pozytywna | 28-02-2020 11:00 | Biżuteria / Pierścionki
Kolczyki przepiękne ,zdecydowanie ładniejsze niż na zdjęciu.Polecam :-)
Opinia pozytywna | 28-02-2020 09:52 | Biżuteria / Kolczyki
Przepiękne wykonanie z dbałością o szczegóły. Oby jak najwięcej takich artystów a świat będzie piękniejszy.
Opinia pozytywna | 24-02-2020 21:50 | Biżuteria / Wisiory
Przepiękna obrączka. Na żywo robi jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach. Serdecznie polecam artystkę i jej sztukę
Opinia pozytywna | 23-02-2020 14:02 | Biżuteria / Pierścionki
Jestem absolutnie zachwycona zarówno pomysłem, jak i wykonaniem - odczuwam ogromną przyjemność nosząc tę piękną biżuterię. Pieczołowite dodatki do przesyłki wyraźnie wskazują, że Artystka wkłada w swoją pracę również duszę...
Opinia pozytywna | 21-02-2020 16:52 | Biżuteria / Wisiory
To już mój drugi komplet wykonany przez Anyadesign. Ten jest bardziej kolorowy, bardziej nasycony, w klimacie ciepłego lata. Świetny pomysł, jeszcze lepsze wykonanie. Serdecznie polecam, szczególnie na ciepłe dni w ogrodowej altanie.
Opinia pozytywna | 21-02-2020 10:41 | Dekoracja Wnętrz / Szkło
Pięknie wykonana srebrna skamielina. Dziękuję i polecam :)
Opinia pozytywna | 20-02-2020 18:38 | Biżuteria / Bransolety
Prawdziwa zima w wisiorze. Piękna praca, Dziękuję i POLECAM !
Opinia pozytywna | 20-02-2020 18:37 | Biżuteria / Naszyjniki
Bardzo piękne i original. Jestem bardzo zadowolona
Opinia pozytywna | 20-02-2020 17:47 | Biżuteria / Kolczyki
Piękny wisiorek, wykonany bardzo szczegółowo, całość jest subtelna i estetyczna. Okazał się idealnym prezentem dla koleżanki!
Opinia pozytywna | 17-02-2020 13:04 | Biżuteria / Wisiory
Piękne, delikatne kolczyki. Polecam Artystkę.
Opinia pozytywna | 14-02-2020 19:41 | Biżuteria / Kolczyki
Piękne, zgodne z oczekiwaniem. Bardzo dziękuję.
Opinia pozytywna | 14-02-2020 19:41 | Biżuteria / Kolczyki
Zjawiskowy wisior:) Dziękuję
Opinia pozytywna | 14-02-2020 19:40 | Biżuteria / Naszyjniki
Naszyjnik piękny, starannie wykonany, wygląda lepiej niż na fotografiach.
Opinia pozytywna | 13-02-2020 20:51 | Biżuteria / Naszyjniki
Kolczyki niezwykle efektowne. Pięknie się mienią. Istniała możliwość ich skrócenia, co było dla mnie ważne. Nieco długi czas oczekiwania na nie, ale w końcu dotarły na czas!
Opinia pozytywna | 13-02-2020 14:40 | Biżuteria / Kolczyki
Cudeńko. Bardzo dziękuje
Opinia pozytywna | 13-02-2020 09:58 | Biżuteria / Bransolety
© Copyright 2005-2026 Trendymania | Rok założenia: 2005 | Regulamin