Ślady

Twórca: Anna Mazoń / Wisiory

2530,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Ślady

Anna Mazoń . Wisiory

'Ślady' to materialny zapis myśli o ruchu, jego pozostałościach i konsekwencjach. To spacer po księżycu pooranym tysiącami uderzeń, a może deszcz uchwycony w stopklatce na powierzchni kałuży... Wszystko to kwestia skali czasowej.
A każda akcja rodzi reakcję i pozostawia ślady.

Niezwykły, pełen zaskakujących detali wisior, stworzony przeze mnie całkowicie ręcznie ze srebra i brązu, zdobiony naturalnymi kamieniami. Centralny element wisiora stanowi ręcznie rzeźbiony, zdobiony fantastyczną fakturą dysk z brązu. Brąz pokryłam fioletową patyną, z bardzo subtelnym, miejscowym dodatkiem turkusu. Dysk lekko przetarłam, tak aby tylko nieznacznie odsłonić metaliczną naturę brązu - brzegi każdego kolistego śladu delikatnie pokazują matowy, złoty kolor.
Dysk oprawiłam w srebro pr. 925, jak duży kamień, a ze względu na jego ażurowość, przy każdym poruszeniu widać w otworach błyski wypolerowanego srebra. Także przez otwory można dostrzec osadzone w srebrze trzy kamienie - ametyst i granat - oba wielkości 3 mm - oraz centralny onyks (10 mm).
Główna cześć wisiora swobodnie porusza się pod ozdobną krawatką zdobioną niesamowitym, skośnie osadzonym bursztynem bałtyckim (15 mm), zaakcentowanym małym onyksem (3 mm).
Całkowita długość tego wisiora, razem z krawatką to 5,8 cm, a szerokość 3.8 cm. To bardzo efektowna, przykuwająca wzrok praca. Kolekcjonerski unikat.
Wisior zawieszony jest na srebrnym łańcuszku, którego długość ustali Nabywca. Srebro oksydowane, polerowane, a miejscami lekko matowione.

Praca zostanie zapakowana w ozdobne pudełko z dołączonym certyfikatem unikatowości. Katalogowana. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

___

Materiały: ametyst, onyks, bursztyn, brąz, srebro, granat

Tagi: bursztyn bałtycki, księżyc, kratery, krople, purple rain

Sklep: Anna Mazoń

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #103925, wystawiony: 2023-11-20
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.