Świadek

Twórca: Anna Mazoń / Wisiory

8000,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Świadek

Anna Mazoń . Wisiory

Niezwykle efektowny, prawdziwie królewski w formie wisior, złożony z całkowicie ręcznie wykonanej, niesamowitej rzeźby z brązu, osadzonej trwale na srebrnej, ażurowej bazie (srebrne nity), zdobionej 20 drobnymi, naturalnymi kamieniami ( 3-6 mm). Kamienie to: bursztyn bałtycki, kamień słoneczny, karneol i granat. Srebrne oprawy kamieni, kuleczki itd. zostały nalutowane na srebrną blachę w taki sposób, że idealnie współgrają z brązową rzeźbą. Całość zawieszona na ruchomej krawatce z większym bursztynem (9 mm).

Całkowita długość tej unikatowej, kolekcjonerskiej pracy to 7,5 cm (razem z krawatką), a szerokość w najszerszym miejscu to 5 cm. Praca oksydowana (ciemniejsze srebro pięknie kontrastuje ze złotym kolorem również przyciemnianego brązu), zawieszona na sznurku drobnych granatów (2,5 mm), o długości 40 cm, z 7 cm przedłużki. Naszyjnik z granatów można z łatwością zdjąć i podmieniać np. na długi łańcuszek (wersja z granatami jest do noszenia raczej bliżej szyi).
Praca częściowo polerowana, częściowo matowa - wykończenie dobrane jest bardzo rozważnie tak, aby nie przyćmić rzeźbiarskości niektórych elementów zbędnym błyskiem metalu.

Wisior to moja syntetyczna interpretacja występujących w mitologiach całego świata bóstw solarnych. Tu w aspekcie wiecznych, (nie)oceniających obserwatorów.

Wisior sygnowany moim logo, rokiem wykonania (2023) i tytułem pracy (widoczny w wycięciu srebrnego tła, z tyłu pracy). Praca zostanie zapakowana w ozdobne pudełko z dołączonym certyfikatem unikatowości. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

___

Materiały: srebro, brąz, bursztyn, karneol, granat, kamień słoneczny

Tagi: słońce, solarny, dawne bóstwa, królewski, helios, drakonaria, świetlisty

Sklep: Anna Mazoń

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #104628, wystawiony: 2024-03-03
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.