Ogród kości

Twórca: Anna Mazoń / Wisiory

2900,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Ogród kości

Anna Mazoń . Wisiory

Niezwykły, pełen fascynujących detali wisior, wykonany ze srebra pr. 925, ozdobiony niesamowitym, skamieniałym koralem, dwoma kremowymi kamieniami księżycowymi i onyksami. Każdy element tej rzeźbiarskiej pracy został stworzony od podstaw ręcznie, bez użycia jakichkolwiek form. Wszystkie kości, czaszki, kwiaty to efekt wielu godzin pracy z prostymi narzędziami rzeźbiarskimi i jubilerskimi. Całkowita długość wisiora razem z ruchomą krawatką to 6,5 cm. Szerokość w najszerszym miejscu to 2,3 cm. Zawieszony na sznurze drobnych onyksów (2 mm), o długości 42 cm, z dodatkową, srebrną przedłużką 9 cm, do dowolnej regulacji.

Wisior to z jednej strony klasyczne memento mori, a z drugiej rzeźbiarskie przedstawienie ciasnego splecenia życia i śmierci. Jedno nieustannie wynikające z drugiego w złożonym zapętleniu. Taki sam przekaz niesie dla mnie też przepiękny okaz skamieniałego korala z kwiatowym wzorem. Kwiaty - coś tak bardzo żywego, a przecież skamieniałe. Tak bardzo martwe.

Praca oksydowana i wykończona satynowo, dla podkreślenia maleńkich szczegółów i fascynujących faktur. Tylko niektóre elementy są lekko polerowane. Wisior zostanie zapakowany w ozdobne pudełko, z dołączonym certyfikatem unikatowości. Sygnowany i oznaczony rokiem wykonania (2021). W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

___

Materiały: onyks, kamień księżycowy, srebro, skamieniały koral

Tagi: czaszki, memento mori, kości, ogród, kwiaty, żebra

Sklep: Anna Mazoń

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #98099, wystawiony: 2021-04-18
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.