Maura
dla Poppy (i) za Maura

Witam,dziękuję bardzo za szybką i elegancko zapakowaną przesyłkę,która nawet za granicę Polski przyszła szybko i solidnie.Naszyjnik wykonany przez artystkę Poppy jest wykonany starannie i nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam gorąco zakupy w Trendymanii.

Opinia pozytywna | 15-05-2012 19:09 | Biżuteria / Naszyjniki
Sezon na pastele II
dla Fiszerowa za Sezon na pastele II

piękne, dziękuję:)

Opinia pozytywna | 15-05-2012 10:45 | Biżuteria / Kolczyki
Anello & Rosa
dla Mario Design za Anello & Rosa

uroczy i delikatny. dziekuje bardzo.

Opinia pozytywna | 14-05-2012 20:41 | Biżuteria / Pierścionki
HAPPINESS Naszyjnik
dla PASIÓN za HAPPINESS Naszyjnik

Delikatny,idealny na lato... Piekne kamienie tworza klimat glamour! Cudo!!!

Opinia pozytywna | 14-05-2012 20:27 | Biżuteria / Naszyjniki
007 - spinki do mankietow
dla esme.w (i) za 007 - spinki do mankietow

Genialne! swietnie sie prezentuja. Bardzo oryginalne. Dziekuje

Opinia pozytywna | 14-05-2012 15:55 | Biżuteria / Dla mężczyzn
kolczyki z labradorytami - zamówienie
dla dobrawa sobieraj (i) za kolczyki z labradorytami - zamówienie

Kolczyki są piękne. Idealnie pasują do wykonanego wcześniej pierścionka. Pełen profesjonalizm, wykonanie bardzo pecyzyje. Prawdziwy Artysta... Dziękuję:)

Opinia pozytywna | 12-05-2012 15:38 | Biżuteria / Kolczyki
rubin surowy
dla formood za rubin surowy

Wisior z surowym rubinem również jest WSPANIAŁY! Pozdrawiam bardzo, bardzo i do następnego razu :)

Opinia pozytywna | 12-05-2012 01:55 | Biżuteria / Wisiory
rubin
dla formood za rubin

Naszyjnik jest oryginalny i widać, że został wykonany z pasją :) Jest WSPANIAŁY!!! Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJĘ :)

Opinia pozytywna | 12-05-2012 01:50 | Biżuteria / Naszyjniki
Pierścionek z cyrkonią
dla Sylwia Całus (i) za Pierścionek z cyrkonią

Piękny, oryginalny pierścionek i bardzo sympatyczny kontakt z p. Sylwią. Pozdrawiam :-)

Opinia pozytywna | 11-05-2012 22:41 | Biżuteria / Pierścionki
chalcedon i chryzopraz ... kolczyki
dla formood za chalcedon i chryzopraz ... kolczyki

Fantastyczne kolczyki!

Opinia pozytywna | 11-05-2012 19:09 | Biżuteria / Kolczyki
zamówienie dla Pani Agaty
dla created by woolf (i) za zamówienie dla Pani Agaty

Dziękuję! Bardzo miły kontakt z projektantką, przesyłka ekspresowa, bransoleta mega fajna:)

Opinia pozytywna | 11-05-2012 15:40 | Biżuteria / Bransolety
Kartki okolicznościowe - rezerwacja
dla encza (i) za Kartki okolicznościowe - rezerwacja

Przykro mi, że muszę wystawić taką opinię, ale niestety Pani Ania w pełni na nią zapracowała. Tym bardziej, że w Trendymanii zawsze był wysoki poziom świadczonych usług. Na początku, kiedy zamawiałam kartki wszystko było w porządku. Później zaczęły się przysłowiowe schody. Czekałam ponad tydzień po terminie wskazanym przez Artystę na wystawienie kartek w Trendymanii. W tym czasie, pomimo wysyłanych przeze mnie maili nie otrzymałam żadnej informacji od Artysty. W końcu prace zostały wystawione. Nie do końca było to co zamawiałam, ale miałam już dosyć dalszego czekania. Chciałam jak najszybciej otrzymać przesyłkę. No i mogłam sobie chcieć:) Po poinformowaniu Artystki, że nie otrzymałam przesyłki,(chociaż w historii zamówienia podana została data wysyłki, zamówienie nie zostało wysłane), otrzymałam wiadomość, że otrzymam wszystko kurierem następnego dnia. No i rzeczywiście kurier dotarł! Kartki dotarły w dobrym stanie, ale kartka na której mi najbardziej zależało (pamiątka komunijna) nie została poprawiona przez Artystkę, ani w środku nie ma wkładki na banknoty, o którą prosiłam w zamówieniu. Szkoda, bo Artystka tworzy bardzo ładne prace, ale komunikacyjnie to tragedia.

Opinia negatywna | 11-05-2012 14:16 | Scrapbooking / Kartki
Burgundia
dla Serpens (i) za Burgundia

nareszcie dotarły!!!cudne!!!dziękuję i pozdrawiam!

Opinia pozytywna | 10-05-2012 22:42 | Biżuteria / Kolczyki
Turquoise Dream - Szykowna Bransoleta na Rzemieniu
dla MagdalenaBorejko (i) za Turquoise Dream - Szykowna Bransoleta na Rzemieniu

Bransoletka wprost bajeczna,zdjęcie nieporównywalne z rzeczywistością dziękuje Pani Magdo-kolejny udany zakup:-)

Opinia pozytywna | 10-05-2012 18:41 | Biżuteria / Bransolety
Orinoko
dla Serpens (i) za Orinoko

żona jest zachwycona, a o to właśnie chodziło :)

Opinia pozytywna | 10-05-2012 16:02 | Biżuteria / Pierścionki
rosea vespertilionem
dla ALEKSANDR TIVODAR (i) za rosea vespertilionem

Pierścionek z charakterem, pasuje doskonale. Jest perfekcyjnie wykonany, orgyginalny i pięknie się prezentuje. Dziękuje.

Opinia pozytywna | 09-05-2012 17:35 | Biżuteria / Pierścionki
Dzień Matki :-)
dla MRS WUDRAWS za Dzień Matki :-)

Jak mnie te parę kresek wzrusza..... A poza tym super wysoka jakość. Aż miło dać mamie :)Dziękuję :)

Opinia pozytywna | 08-05-2012 19:59 | Scrapbooking / Kartki
Rozczochrany stróż
dla Ksenia.art za Rozczochrany stróż

Niesamowita, cudowna bransoletka!!! Delikatna, ciepła, pełna dobrej energii... Bardzo dziękuję:)

Opinia pozytywna | 08-05-2012 19:55 | Biżuteria / Bransolety
Zielony
dla galeria OKO za Zielony

zona zachwycona:-)

Opinia pozytywna | 08-05-2012 16:34 | Biżuteria / Wisiory
Chic
dla ucholandia (i) za Chic

Jest to najpiękniejsza bransoletka jaką widziałam. Podziwiam Pani talent i mam ochotę na dalsze zakupy. Pozdrawiam

Opinia pozytywna | 08-05-2012 15:52 | Biżuteria / Bransolety