Caribbean History
dla ALEKSANDR TIVODAR (i) za Caribbean History

Jestem zachwycona. Bransoleta wymaga pewnego wysiłku, żeby ją zapiąć, ale gdy już jest na nadgarstku ... PIĘKNA. Życzę nieograniczonych inspiracji.

Opinia pozytywna | 08-05-2012 00:18 | Biżuteria / Bransolety
Orbitalnie
dla Salczyńska za Orbitalnie

Slicznotki! Wszystkie... :) Dziękuję

Opinia pozytywna | 07-05-2012 18:48 | Biżuteria / Wisiory
... W PAWICH PIÓRACH...
dla LINEA za ... W PAWICH PIÓRACH...

To mój kolejny i bardzo udany zakup. Patera jest przepiękna! Stoi w salonie i wszyscy podziwiamy wykonanie i talent Artystki. Cudowne kolory, patera jest ozdobą naszego pokoju.

Opinia pozytywna | 07-05-2012 15:33 | Dekoracja Wnętrz / Szkło
Pamiątka I Komunii Świętej-REZERWACJA
dla encza (i) za Pamiątka I Komunii Świętej-REZERWACJA

Kartka bardzo ładna, szybka przesyłka, dobry kontakt..Artystka rzetelna i godna polecenia..

Opinia pozytywna | 07-05-2012 10:15 | Scrapbooking / Kartki
Sirene
dla Jubiko (i) za Sirene

Genialne, piękna biżuteria:)

Opinia pozytywna | 06-05-2012 17:20 | Biżuteria / Naszyjniki
Orzechowa
dla BoskaGaleria (i) za Orzechowa

Tutaj bardzo chciałabym zwrócić uwagę ,na artystę-niesamowicie rzetelna firma,przesyłka przyszła uszkodzona ale dostałam po telefonie i rozmowie drugą z podobnym artykułem ,bez najmniejszych problemów.Ukłony i gorące pozdrowienia dla Boskiej Galeri.Wszystkim bardzo gorąco polecam korzystanie z usług ,rzeczy wykonane są bardzo delikatne i piękne.

Opinia pozytywna | 06-05-2012 11:28 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
Duet
dla Eden - art. (i) za Duet

dostawa jak należy,szybko i wszystko jak należy ,artysta godny polecenia :)

Opinia pozytywna | 06-05-2012 11:24 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
Kula morska
dla Silverka (i) za Kula morska

pięknie wykonany naszyjnik ,dostawa bardzo punktualna :)

Opinia pozytywna | 06-05-2012 11:23 | Biżuteria / Wisiory
Turquoise Flowers
dla Fiann za Turquoise Flowers

Przepiękna bransoleta. Szybka dostawa. Dziękuję bardzo B-)

Opinia pozytywna | 04-05-2012 18:56 | Biżuteria / Bransolety
ValenTIME is back - in green...
dla Alabama Studio za ValenTIME is back - in green...

Osoba obdarowana, jak i obdarowująca są oczarowane kolczykami. Niesamowite wykonani, świetny projekt, a kontakt z Artystką jak zwykle serdeczny;-)

Opinia pozytywna | 04-05-2012 17:56 | Biżuteria / Kolczyki
In the circle II - dwustronny wisior
dla Fiann za In the circle II - dwustronny wisior

Jest bardzo ładny.Szybka przesyłka. DZIĘKUJĘ.

Opinia pozytywna | 04-05-2012 10:16 | Biżuteria / Wisiory
Lampion kwadratowy z miseczką.
dla Aleksandra_Kimel (i) za Lampion kwadratowy z miseczką.

Pani Alaksandro, lampiony są przepiękne, robią wrażenie, solidnie wykonane są prawdziwą ozdobą domu.

Opinia pozytywna | 03-05-2012 22:46 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
Venezia
dla Serpens (i) za Venezia

Bardzo efektowna ozdoba, pięknie wykonana. Polecam!

Opinia pozytywna | 03-05-2012 15:20 | Biżuteria / Pierścionki
Bransoleta La Canneberge - Luksusowa Bransoleta z Diamentami w Różu
dla MagdalenaBorejko (i) za Bransoleta La Canneberge - Luksusowa Bransoleta z Diamentami w Różu

Opinia wiecej, niz pozytywna! :) Bardzo dziekuje, tworzy Pani przepiekne rzeczy, emanujace pasja i radoscia, to wyjatkowy talent! :) Serdecznie pozdrawiam!

Opinia pozytywna | 03-05-2012 06:20 | Biżuteria / Bransolety
turkus - długi naszyjnik
dla formood za turkus - długi naszyjnik

naszyjnik bardzo efektowny, dziękuję i polecam !!!

Opinia pozytywna | 02-05-2012 22:53 | Biżuteria / Naszyjniki
Mantagera
dla zazuu za Mantagera

Sliczna, bardzo dziekuje.

Opinia pozytywna | 02-05-2012 14:43 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
Organic
dla Fiann za Organic

Piękny wisior.Moje oczekiwania zostały spełnione.To druga praca tej artystki,którą mam i jak zwykle jestem zadowolona z zakupu.

Opinia pozytywna | 01-05-2012 21:28 | Biżuteria / Wisiory
Strach polny
dla zazuu za Strach polny

Bardzo uroczy strach o pozytywnej energii

Opinia pozytywna | 01-05-2012 07:13 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
Zimowe kwiaty
dla zazuu za Zimowe kwiaty

piękne, dziękuję

Opinia pozytywna | 01-05-2012 07:13 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
Kwiatki w doniczce dla Mamy
dla Z Papieru Tworzone (i) za Kwiatki w doniczce dla Mamy

Przepiękna kartka, solidnie zapakowana. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Opinia pozytywna | 30-04-2012 19:50 | Scrapbooking / Kartki