Jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu :)
Opinia pozytywna | 26-02-2008 17:42 | Biżuteria / Kolczyki
Piękny naszyjnik ! Świetnie zrobiony ! Małe cudeńko!
Opinia pozytywna | 26-02-2008 16:52 | Biżuteria / Wisiory
Jestem uzależniona!!! Każdy wisior od pani Izy to dzieło sztuki! Ten też jest cudowny!
Opinia pozytywna | 26-02-2008 16:51 | Biżuteria / Naszyjniki
kolczyki cudenko!! przesylka błyskawiczna! polecam i dziekuję!!
Opinia pozytywna | 26-02-2008 14:51 | Biżuteria / Kolczyki
doskonały kontakt, piękna biżuteria i ten jakże miły gratis! perfekcjonizm w każdym calu!! to na pewno nie ostatni mój zakup u formood
Opinia pozytywna | 26-02-2008 14:50 | Biżuteria / Kolczyki
jestem zakochana w biżuterii formood, z każdym nowym zakupem mój stan sie pogłębia, to słodki stan , miłe uzależnienie, to spotkanie z natura w doskonalej formie, dziękuje!!
Opinia pozytywna | 26-02-2008 14:48 | Biżuteria / Naszyjniki
jestem zakochana w biżuterii formood, z każdym nowym zakupem mój stan sie pogłębia, to słodki stan , miłe uzależnienie, to spotkanie z natura w doskonalej formie, dziękuje!!
Opinia pozytywna | 26-02-2008 14:47 | Biżuteria / Naszyjniki
jestem zakochana w biżuterii formood, z każdym nowym zakupem mój stan sie pogłębia, to słodki stan , miłe uzależnienie, to spotkanie z natura w doskonalej formie, dziękuje!!
Opinia pozytywna | 26-02-2008 14:47 | Biżuteria / Kolczyki
jestem zakochana w biżuterii formood, z każdym nowym zakupem mój stan sie pogłębia, to słodki stan , miłe uzależnienie, to spotkanie z natura w doskonalej formie, dziękuje!!
Opinia pozytywna | 26-02-2008 14:47 | Biżuteria / Bransolety
ta biżuteria jest jak dobry blues, piękna i prosta w formie, jak blues przemawia od pierwszego dźwięku, dotyku, od pierwszego spojrzenia...
Opinia pozytywna | 26-02-2008 14:46 | Biżuteria / Naszyjniki
ta biżuteria jest jak dobry blues, piękna i prosta w formie, jak blues przemawia od pierwszego dźwięku, dotyku, od pierwszego spojrzenia...
Opinia pozytywna | 26-02-2008 14:46 | Biżuteria / Kolczyki
Kolczyki są przepiękne, ciesze się nimi jak dziecko. Na zdjęciu wygladały na dość cięzkie. W rzeczywistosci jednak sa delikatne, prawie nie czuć ich w uchu. Widać tez misternośc wykonania. Po prostu koronkowa robota.
Opinia pozytywna | 25-02-2008 22:46 | Biżuteria / Kolczyki
b. jestem zadowolona, dobrze się "noszą" - dziękuję!
Opinia pozytywna | 25-02-2008 13:02 | Biżuteria / Kolczyki
Zdjęcie nie oddaje prawdziwego uroku kolczyków. Duży plus za b.szybką przesyłkę.
Opinia pozytywna | 25-02-2008 10:57 | Biżuteria / Kolczyki
Zdjęcie nie oddaje prawdziwego uroku kolczyków. Duży plus za b.szybką przesyłkę.
Opinia pozytywna | 25-02-2008 10:57 | Biżuteria / Kolczyki
Zdjęcie nie oddaje prawdziwego uroku kolczyków. Duży plus za b.szybką przesyłkę.
Opinia pozytywna | 25-02-2008 10:57 | Biżuteria / Kolczyki
Naszyjnik jest cudowny:)
Opinia pozytywna | 25-02-2008 10:51 | Biżuteria / Naszyjniki
Kolczyki są śliczne, starannie wykonane. Bardzo ładne kamienie. Pozdrawiam.
Opinia pozytywna | 23-02-2008 14:49 | Biżuteria / Kolczyki
Super delikatne
Opinia pozytywna | 22-02-2008 14:48 | Biżuteria / Kolczyki
Piękne, niebanalne, świetnie wykonane, bardzo szybko przysłane - pozdrawiam, dziękuję bardzo i podziwiam talent! :-)
Opinia pozytywna | 22-02-2008 12:44 | Biżuteria / Kolczyki
© Copyright 2005-2026 Trendymania | Rok założenia: 2005 | Regulamin